Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2016
Dyrberg Kern, Colefina, damur, stål, quartz, går ej, mineralglas, glasring med Swarovskikristaller, originallänk, extra länkbit, i box
Visa varaSmycken Armband
Armband 18K 2,1g 19cm, Efva Attling, Little miss Butterfly, med box och ytterkartong, med påse
Breitling for Bentley, Chronometre, GMT, refnr.A47362, snr.2574975, herrur, stål, automatisk, kronograf, safirglas, datum, horn med repor och stötskador, intregrerat gummiband, viklås, repigt spänne, ca 2010
Armring 18K 34,5g, längd:6,5cm, bredd:5,7cm, vitguld, repig med prinsesslipade diamanter 10xca.0,03ct
Visa varaKlockor Cartier
Cartier, La Dona, refnr.2835, snr.191662LX, damur, stål, repor, quartz, safirglas, skadad minutvisare, originallänk, viklås