Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2016
Klubbad för
Klockor Citizen
Citizen, Eco-Drive, refnr. 7870-H01741K, snr.710384, herrur, stål, datum, quartz, går ojämnt, repigt glas, nagg på ena hornet, stållänk, viklås
Målning, olja på duk, signerad Alvar Hård, 49x70,5cm, fläckar på tavlan samt vissa repor
Certina, DS Podium, refnr.C001617A, snr.RKL-BC-34381, herrur, stål, quartz, kronograf, nollställningsknapp saknas, datum, safirglas, liten sekundvisare, repig originallänk, viklås