581 - 600 av 1 581
1...293031...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2016

Klubbad för

Karaff med propp, glas, höjd:25,5cm

Skål, glas, höjd:6,5cm

Skål med handtag, glas, höjd:6,5cm

Serveringskanna, glas, höjd: 8cm

Serveringskanna, glas, höjd:7cm

Serveringskanna, glas, höjd: 6,5cm

Vinglas, höjd:12,5cm

Dricksglas 2st. höjd:10cm

Likörglas 2st. olika modeller, höjd: 10cm respektive 11cm

Dessertvinsglas 3st. höjd:11cm

Klockor Citizen

Citizen, Eco-Drive, refnr. 7870-H01741K, snr.710384, herrur, stål, datum, quartz, går ojämnt, repigt glas, nagg på ena hornet, stållänk, viklås

Utrop: 375 kr

Olja på duk, signerad J. Kopp, 29x44,5cm, i guldfärgad ram, mindre färgbortfall

400 kr

Utrop: 500 kr

Målning, olja på duk, signerad Alvar Hård, 49x70,5cm, fläckar på tavlan samt vissa repor

Utrop: 600 kr

Spegel med ljushållare 2st. brännförgylld ram, sprickor, färgbortfall, lösa träbitar

Utrop: 600 kr

Certina, DS Podium, refnr.C001617A, snr.RKL-BC-34381, herrur, stål, quartz, kronograf, nollställningsknapp saknas, datum, safirglas, liten sekundvisare, repig originallänk, viklås

800 kr

Utrop: 850 kr

Fritid Övrigt

Solglasögon, Ray-Ban, RB3025, Aviator Large Metal, 004751 58014 2N, i fodral

425 kr

Utrop: 500 kr

Fritid Övrigt

Solglasögon, Ray-Ban, RB3025, Aviator Large Metal, 001/M4 62014 2P, i skadat fodral

475 kr

Utrop: 500 kr

Vas, Gustavsberg, design: Wilhelm Kåge, modell: Argenta, nr: 1139, höjd 22cm, Ø21cm

Utrop: 3 600 kr

Vas, Rörstrand, design: Gunnar Nylund, höjd 24cm, Ø13cm

Utrop: 750 kr

Vas, Gustavsberg, design: Lisa Larson, höjd 23cm Ø19cm

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr