561 - 580 av 1 581
1...282930...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2016

Klubbad för

Fritid Övrigt

Kikare, Swarowski-optik Tirol, 7 x 42, repor på ögonmusslorma

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Fritid Övrigt

Tidtagarur, Meller

75 kr

Utrop: 50 kr

Sockerskål S830 146,3g, höjd:9,5cm, träknopp, bucklor, locket sitter ej fast

Bok med färglitografier, Niki de Saint Phalle, "My love, where shall we make love", Litografik AB, tryckt på tjockt papper, 18x18cm, mjukt omslag, skadad rygg

Utrop: 700 kr

Mobiltelefon, Motorola, Moto G, snr.ZY2223NZGS, imei: 355489061514572, 8GB, skadade kanter, med laddare

650 kr

Utrop: 375 kr

Collage, blandat material, signerat Janna Kreuter, 19x22,5cm, skador på ramen

Utrop: 500 kr

Collage, blandat material, signerat Janna Kreuter, 26x19cm, skador på ramen

Utrop: 500 kr

Vinglas 3st. kristall, höjd:13cm

Dessertvinglas 3st. kristall, höjd:11cm, ett med annat mönster på foten

Vinglas 2st. kristall, höjd:13cm, olika modeller

Målning, blandteknik, signerad Iikka Pärni "Downtown NY 1989", 20,5x24,5cm, liten stötskada på ram

Målning, olja på papp, Rolf Dalin (1934-), 16x19cm, inramad, smuts under glaset

Akvarellerad etsning, signerad Allan Horsak (1937-2004), 11x9cm, inramad

Utrop: 300 kr

Gräddsnipa S830 110,0g, höjd: 8cm, engelska silverstämplar

Sockerskål S830 151,7g, höjd: 9cm, engelska silverstämplar, repig botten

Tekanna S830 369,4g, höjd: 11cm, engelska silverstämplar, knopp och handtag i trä, repor

Skål, Athena, Mats Jonasson, Målerås, Ø17cm, i originalkartong

150 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Sport

Fiskerulle, Shimano, modell: R4000, med lina

175 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Sport

Fiskerulle, Abu Garcia Cardinal, modell: 153R, repor

300 kr

Utrop: 125 kr

Armband S830 51,3g skadat

200 kr

Utrop: 250 kr