Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2016
Sockerskål S830 146,3g, höjd:9,5cm, träknopp, bucklor, locket sitter ej fast
Visa varaKonst Övrigt
Bok med färglitografier, Niki de Saint Phalle, "My love, where shall we make love", Litografik AB, tryckt på tjockt papper, 18x18cm, mjukt omslag, skadad rygg
Mobiltelefon, Motorola, Moto G, snr.ZY2223NZGS, imei: 355489061514572, 8GB, skadade kanter, med laddare
Dessertvinglas 3st. kristall, höjd:11cm, ett med annat mönster på foten
Visa varaKonst Övrigt
Målning, blandteknik, signerad Iikka Pärni "Downtown NY 1989", 20,5x24,5cm, liten stötskada på ram
Visa varaKonst Övrigt
Målning, olja på papp, Rolf Dalin (1934-), 16x19cm, inramad, smuts under glaset
Visa varaSilver Övrigt
Sockerskål S830 151,7g, höjd: 9cm, engelska silverstämplar, repig botten
Visa varaSilver Övrigt
Tekanna S830 369,4g, höjd: 11cm, engelska silverstämplar, knopp och handtag i trä, repor