541 - 560 av 1 581
1...272829...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2016

Klubbad för

Sockersked S830 14,3g 120mm

125 kr

Utrop: 75 kr

Serveringsbestick S830 24g 148mm

175 kr

Utrop: 125 kr

Borssked S830 44,6g 179mm, modell: Rådhus

Utrop: 225 kr

Borsskedar 5st. S830 255,5g 177mm, modell: Patricia, repiga

Utrop: 1 200 kr

Bordsgafflar 2st. S830 84,7g 176mm, modell: Rådhus, repiga

Utrop: 400 kr

Tesked S830 17,1g 125mm, modell: Rådhus, repig

Utrop: 75 kr

Efterrättsskedar 9st. S830 258,1g 150mm, modell: Rådhus, repiga

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Smörgåsknivar S830 111,4g 175mm, modell: Rådhus, repiga

Utrop: 275 kr

Målning, olja på duk, signerad Aarne Alanko -50, 22,5x30,5cm, inramad, skador på ramen

300 kr

Utrop: 375 kr

Målning, olja på duk, signerad Dan Martin -73 (1910-1999), 31x79cm, inramad

Utrop: 375 kr

Bordsskedar S830 241,2g 179mm, modell: Svensk, i ask

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Bordsbestick, gafflar 6st. 179mm, knivar 6st. 208mm, S830 563,6g modell: Svensk, i ask

2 000 kr

Utrop: 2 000 kr

Laptop, Lenovo Yoga 500, modellnr. 80NA, snr.R90GPV8L, Windows 10, 8GB RAM, med laddare, i originalkarong

2 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Ljusstake, rostfritt stål, Georg Jensen, modell: Season, design Maria Bernsen, Ø26cm, i kartong

700 kr

Utrop: 375 kr

Hänge, förgylld metall, 2,5g

Ljusstakar 2st, mässing, Skultuna, märkt: SB no. 39, höjd 21,5cm, repiga, ena ljusstaken ojämn

Målning, Signerad Åsa Burman "Mannekängen", 40x59,5cm, inramad, stötskada på ram

Målning, olja på duk, signerad NIls Forsberg (1842-1934), 26x20,6cm, inramad

Utrop: 600 kr

Omega, fickur, S800, manuell, boettnr: 8208531, liten sekundvisare, graverad, repor på glaset, klockkedja i metall, i originalask

1 000 kr

Utrop: 500 kr

Viking, fickur, S800, manuell, liten sekundvisare, boettnr:859135, repig, klockkedja i metall + ring i metall

325 kr

Utrop: 100 kr