Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2016
Klubbad för
Bordsbestick, gafflar 6st. 179mm, knivar 6st. 208mm, S830 563,6g modell: Svensk, i ask
Laptop, Lenovo Yoga 500, modellnr. 80NA, snr.R90GPV8L, Windows 10, 8GB RAM, med laddare, i originalkarong
Ljusstake, rostfritt stål, Georg Jensen, modell: Season, design Maria Bernsen, Ø26cm, i kartong
Ljusstakar 2st, mässing, Skultuna, märkt: SB no. 39, höjd 21,5cm, repiga, ena ljusstaken ojämn
Visa varaUtgått
Målning, Signerad Åsa Burman "Mannekängen", 40x59,5cm, inramad, stötskada på ram
Visa varaKlockor Fickur
Omega, fickur, S800, manuell, boettnr: 8208531, liten sekundvisare, graverad, repor på glaset, klockkedja i metall, i originalask