521 - 540 av 1 581
1...262728...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2016

Klubbad för

Armband 18K 1,9g med fem hängen Hjärtan 19cm

600 kr

Utrop: 600 kr

Halscollier 18K 2,7g vitguld med stenar 39cm

Utrop: 1 100 kr

Halskedja 18K 4,1g doserad Bismarck 42cm

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 2,4g vitguld med diamanter 1xca0,04ct 17xca0,005ct/en saknas Ø15

950 kr

Utrop: 800 kr

Ring 18K 4,8g med stenar och diamanter 14xca0,005ct Ø18

Utrop: 2 200 kr

Konst Skulpturer

Skulptur, Mads Aaroe (1983- ), CNC-fräst plywoodskiva, "Untitled (plywood circle #1)", signerad, Ø110cm, tjocklek: 0,3-2cm, år: 2013

Utrop: 7 800 kr

Konst Skulpturer

Skulptur, Mads Aaroe (1983- ), CNC-fräst plywoodskiva, "Untitled (plywood circle #2)", signerad, Ø110cm, tjocklek:0,3-2cm, med krokar för upphängning, år:2013

Utrop: 7 800 kr

Bordslampa, Orrefors, design Carl Fagerlund, höjd:39cm, skada, nagg, repig botten

200 kr

Utrop: 250 kr

Bordslampa, Orrefors, design Carl Fagerlund, höjd: 42cm, repor

Utrop: 750 kr

Elgitarr, Jackson, Flying V, snr.2008007537, mindre stötskador, i mjukt fodral, skadat

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Akustisk gitarr med mic, Sunsmile, snr.SC4117C4EQ, en stäng av, repor i lacken, i mjukt fodral

400 kr

Utrop: 500 kr

Studiofotokit, Profoto, 2st D1 Monolight Air 500W, 2st stativ, paraply White S Ø85cm, softbox 3x4' RF, air remote, strömkablar, i väska (skadad dragkedja)

Skål med veckad kant, Japanskt Imari-porslin, nagg i kanten, färgbortfall på bård/kant, höjd: 7,3cm

275 kr

Utrop: 300 kr

Mexx, damur, quartz, stål med läderband, i originalbox

150 kr

Utrop: 200 kr

Målning, signerad Hans Tombrock (1895-1966) 29,5x20,5cm, små skador på ramen

150 kr

Utrop: 200 kr

Målning, signerad Sam Rönngren, nr.53/60, motiv: Västgöta nation, domkyrkan. 22,3x16cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar 12st. S830 143,2g 110-120mm, graverade, i ask

600 kr

Utrop: 700 kr

Supkopp och servettring S830 33,4g, graverade, i ask

275 kr

Utrop: 150 kr

Bordssked S830 29,4g graverad

Utrop: 150 kr

Tårtspade, Sockersked, Moccasked S830 98,0g, inristningar

450 kr

Utrop: 500 kr