Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2016
Konst Skulpturer
Skulptur, Mads Aaroe (1983- ), CNC-fräst plywoodskiva, "Untitled (plywood circle #1)", signerad, Ø110cm, tjocklek: 0,3-2cm, år: 2013
Konst Skulpturer
Skulptur, Mads Aaroe (1983- ), CNC-fräst plywoodskiva, "Untitled (plywood circle #2)", signerad, Ø110cm, tjocklek:0,3-2cm, med krokar för upphängning, år:2013
Elgitarr, Jackson, Flying V, snr.2008007537, mindre stötskador, i mjukt fodral, skadat
Akustisk gitarr med mic, Sunsmile, snr.SC4117C4EQ, en stäng av, repor i lacken, i mjukt fodral
Studiofotokit, Profoto, 2st D1 Monolight Air 500W, 2st stativ, paraply White S Ø85cm, softbox 3x4' RF, air remote, strömkablar, i väska (skadad dragkedja)
Visa varaKeramik Övrigt
Skål med veckad kant, Japanskt Imari-porslin, nagg i kanten, färgbortfall på bård/kant, höjd: 7,3cm