Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2016
Halskedja Venezia med hänge 18K 4,8g 40,5cm, vitguld med diamanter 9xca.0,02ct
Mormorsur, en boett 18K, boettnr.215757, skadad urtavla, smuts på insidan av glaset, skadad minutvisare, repig bakboett
Omega Seamaster, Multifunction, snr.55570592, herrur, stål, quartz, digital och analog, dag, datum, tidtagning, alarm, går ej, batteribyte krävs, safirglas med repa, stötskada på ett horn, originallänk, dolt viklås
Armband Pansar 18K 115,0g 22cm, JEAN, med diamanter 6xca0,01ct 40xca.0,02ct, varav en skadad
Omega Constellation, damur, stål, quartz, går ej, safirglas (skadat), repor, nagg, integrerad originallänk, viklås
Visa varaKlockor Fickur
Zenith, fickur, två boetter 14K, boettnr.267147, graverad, liten sekundvisare, skadad urtavla, buckla
Visa varaKlockor Tissot
Tissot, PR100, refnr.P660/760, herrur, stål, quartz, datum, safirglas, originallänk, viklås