Avslutad | Pant – Tisdag 19 juli 2016
Läsplatta, Samsung Galaxy Tab 3, modellnr. SM-T210, snr.R22DA0CLJ6Z, 8GB, repa på ovansidan, med laddare, ej original
Mobiltelefon, Sony Ericsson J10i2, IMEI:35987403-718450-9, plastskador, knappar med avskavd färg, med laddare och hörlurar i originalkartong
Digitalkamera, Nikon D3000, snr.6635814, med objektiv Nikon DX AF-S Nikkor 18-55mm, 1:3.5-5.6G ED, snr.4563780, repor i plasten, med batteri och laddare i väska
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S6 edge, modellnr.SM-G925F, IMEI: 359520060262221, nagg i kanten, med laddare i originalkartong
Mikrofon, Røde, modell NT1-A, snr:0292274, lagningar på remmar, skada på POP-filtret, med kabel
Läsplatta, Apple iPad Air, modellnr. A1475, IMEI:352060060967450, 16GB, nagg i kanten, okänd operatör, med laddare