381 - 400 av 1 581
1...192021...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 juli 2016

Klubbad för

Fritid Sport

Draglådor 2st, med drag

425 kr

Utrop: 50 kr

Läsplatta, Samsung Galaxy Tab 3, modellnr. SM-T210, snr.R22DA0CLJ6Z, 8GB, repa på ovansidan, med laddare, ej original

250 kr

Utrop: 400 kr

Mobiltelefon, Sony Ericsson J10i2, IMEI:35987403-718450-9, plastskador, knappar med avskavd färg, med laddare och hörlurar i originalkartong

75 kr

Utrop: 400 kr

Fritid Sport

Fiskerulle, Ambassadeur 5000C, snr: 34737

275 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskespö, Shimano, R1000 EX1000, längd 220cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskespö, Titan 3, längd 218cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskespö, Blue Fox carbon BF-9057, längd 280cm, med fiskerulle, Leeda

175 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Väska, märke Abu Garcia, med diverse fisketillbehör

1 000 kr

Utrop: 50 kr

Digitalkamera, Nikon D3000, snr.6635814, med objektiv Nikon DX AF-S Nikkor 18-55mm, 1:3.5-5.6G ED, snr.4563780, repor i plasten, med batteri och laddare i väska

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy S6 edge, modellnr.SM-G925F, IMEI: 359520060262221, nagg i kanten, med laddare i originalkartong

2 200 kr

Utrop: 2 100 kr

Focusrite Forte USB, med adapter och kabel för inkoppling av mickar

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Elektronik Musik

Hörlurar Sennheiser, modell HD380 pro, repor

350 kr

Utrop: 250 kr

Mikrofon, Røde, modell NT1-A, snr:0292274, lagningar på remmar, skada på POP-filtret, med kabel

1 100 kr

Utrop: 400 kr

Läsplatta, Apple iPad Air, modellnr. A1475, IMEI:352060060967450, 16GB, nagg i kanten, okänd operatör, med laddare

1 800 kr

Utrop: 1 400 kr

Ring S925 10,0g Ø19½ med sten

275 kr

Utrop: 225 kr

Fritid Sport

Havsfiskerulle Elbe Shakespear Varberg, modell Fladen 1000, tygväska

200 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Sport

Flugfiskerulle, Sage 2230

300 kr

Utrop: 375 kr

Fritid Sport

Flugfiskerulle Sage 4230

550 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 14,4g graverat, skadat

Utrop: 4 400 kr

Hänge 18K 1,2g med odlade pärlor 4st.

Utrop: 550 kr