Avslutad | Pant – Tisdag 19 juli 2016
Akustisk gitarr, Yamaha C-40, snr.21009312, Indonesien, lackskador, nagg på huvudet, i mjukt fodral
Fritid Övrigt
Biljardkö, Meucci, nr.00053196, lackskador, med tre extra överdelar, i slitet läderfodral
Datorskärm, BenQ XL2411-B, snr.ETP2D013055L0, 24'', LCD, februari 2013, med strömsladd, DVI-kabel, sliten mus med USB-kabel
Trådlöst tangentbord, Microsoft Comfort 5000, snr.0356100295227, mus Microsoft modellnr.1416, snr.C3K1416, trådlös, med manual i originalförpackning
Kameraobjektiv, Minolta AF Zoom 75-300mm, 1:45 (32)-5,6, snr.54002354, med motljusskydd och extra filter 4st.
Kameraobjektiv, Konica Minolta AF Zoom 75-300mm, 1:4.5(32)-5.6, snr.31610231, med motljusskydd och extra filter 2st.
Kameraobjektiv, Konica Minolta AF DT 18-70mm, f3.5-5.6, snr.39542985, med teleconverter 1,7X, Soligor C/D4
Digitalkamerahus Konica Minolta Dynax 5D, snr.00516680, Anti-shake, med laddare, extra batterier 2st, USB-kabel, manual, med blixt Sunpak MZ440AF-MX, fungerar ej
Kameraobjektiv Minolta AF Zoom 28-80mm, snr.61851550, f3.5-5.6, med motljusskydd och extra filter
Telefotolins Opteka HD/MC, F8.0 Preset, nr.241779, Ø67, i skadat mjukt fodral, med blixt Sunpak BZ 260, fungerar ej
Spelkonsoll, Sony Play Station 4, modellnr.CUH-1004A, snr.03-27452224-8098349, repig, med två kontroller, skadade joystickskydd, kablar
Läsplatta, Asus Fonepad 8, modellnr.FE380CG, IMEI:355034068933449, 16GB, med laddare i originalförpackning
Fritid Sport
Fiskespö, Shimano, Beastmaster DX 210ML, två delar, ena delen med längd 118,5 cm & snr: SBMCX21ML samt andra delen med längd 117,5cm & snr:SBMCX21ML1