Avslutad | Pant – Tisdag 19 juli 2016
Mobiltelefon Apple Iphone 6 128GB, med laddare, modell: MG4C2QN/A, snr: F78NTCUYG5MY, operatör Telia
Akustisk gitarr SX, modell: DG1K, snr: 0500039, sprickor vid huvud, lackskador, i mjukt fodral
Surfplatta Samsung Galaxy Tab 10,1, med fodral och laddare, modell: GT-P7510, snr: R61BA35345W
Elektronik Musik
Hörlurar Bose QC25, i orginalkartong med hårt fodral, extra batteri och flygplansadapter
Klockor Citizen
Herrur Citizen WR100, quartz, stål, stållänk, repigt plastglas, kronograf, datum, snr: 491230015
Videokamera Canon Legeria, med laddare och minneskort 4GB, i mjuk väska, snr: 223062314062
Spelkonsol, Sony Playstation 4, 500Gb, snr. 03-27452256-6484104, med en handkontroll, usb-kabel, HDMI-kabel och strömsladd i trasig kartong
Spelkonsol, Sony Playstation 3 500gb, snr. 03-27445840-5883638-cech-4004c, med HDMI-kabel, två Handkontroller varav en trasig i kartong med ett spel Battlefield 4
Spelkonsol, Microsoft Xbox 360, snr. 252671583305 med strömkabel samt två handkontroller.
Musikinstrument Övrigt
Digitalt trumset, Bigbeat Kickit DD501, snr.5010938512, USB-port (sladd medföljer ej), tejprester på ställningen, vissa plastdetaljer till ställnngen saknas, med strömsladd, 2st. pedaler, trumpinnar
Högtalare Yamaha NS-777 2st. snr.I122879/I122880, höjd:111cm, repiga, klisterrester, Receiver Yamaha RX-V650, snr.Y168164QS, repig, fjärrkontroll saknas, med strömsladd coh AUX-kabel
Musikinstrument Elektroniska
Keyboard, Casio WK-200, repor, stötskador, USB-port, Mic-input, batterier saknas
Musikinstrument Övrigt
Förstärkare, Behringer GX110 Ultraroc, snr.H0112124069, färgfläckar, med strömsladd