401 - 420 av 1 581
1...202122...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 juli 2016

Klubbad för

Ring 23K 7,7g graverad, skev med sten

Utrop: 2 900 kr

Collier S925 10,6g 47,5cm med stenar

125 kr

Utrop: 150 kr

Bordskedar 6st. S830 244,3g 169mm

750 kr

Utrop: 750 kr

Bordskedar 6st. S830 242,4g 169mm

750 kr

Utrop: 750 kr

iPhone 6, modell A1586, 12GB, repig, spricka i glaset, hack på baksidan, IMEI 35 696006 193202 1, Telenor, lösenord 1230, Apple-ID låst, med laddare ej original

600 kr

Utrop: 600 kr

Omega fickur, två boetter S800, boettnr.7357554, liten sekundvisare, skadad urtavla, ytterboetten går ej att stänga helt, graverad

275 kr

Utrop: 300 kr

Mynt Övrigt

Svenskt mynt 1672

75 kr

Utrop: 75 kr

Bordskanon, längd:21cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Tallrikar 11st, Royal Copenhagen, modell Golden Basket, Ø25cm, rester efter klistermärken, repor

Utrop: 550 kr

Assietter 2 st, Royal Copenhagen, modell Golden Basket, Ø17,3 cm, rester efter klistermärken, nagg

Utrop: 75 kr

Djupa tallrikar 6 st, Royal Copenhagen, modell Golden Basket, Ø22 cm, rester efter klistermärken, nagg, vissa tallrikar med missfärgningar

Utrop: 375 kr

Uppläggningsfat, ovalt, Royal Copenhagen, modell Golden Basket, längd 22,5cm, höjd 3cm, rester efter klistermärken, repor

75 kr

Utrop: 100 kr

Upplägnningsfat, ovalt, Royal Copenhagen, modell Golden Basket, längd 30cm, höjd 2,5cm, rester efter klistermärken, repor

Utrop: 125 kr

Uppläggningsfat, ovalt, Royal Copenhagen, modell Golden Basket, längd 37,8cm, höjd 3,5cm, repor

Utrop: 200 kr

Uppläggningsfat, ovalt, Royal Copenhagen, modell Golden Basket, längd 41,5cm, höjd 3cm, repor

Utrop: 250 kr

Kanna, Kosta Boda, design Monica Backström, höjd 19cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Skål, Kosta boda, design Monica Backström, höjd 7,5cm, Ø12cm, rester efter klistermärken

75 kr

Utrop: 100 kr

iPhone 4s, repig, IMEI: 013190006232098, urladdad, med laddare som ej fungerar

375 kr

Utrop: 550 kr

Laptop, Lenovo, modell G585, repig, med laddare, lösenordslåst

350 kr

Utrop: 550 kr

Cigarettetui S830 159,7g

550 kr

Utrop: 500 kr