Avslutad | Pant – Tisdag 19 juli 2016
iPhone 6, modell A1586, 12GB, repig, spricka i glaset, hack på baksidan, IMEI 35 696006 193202 1, Telenor, lösenord 1230, Apple-ID låst, med laddare ej original
Omega fickur, två boetter S800, boettnr.7357554, liten sekundvisare, skadad urtavla, ytterboetten går ej att stänga helt, graverad
Tallrikar 11st, Royal Copenhagen, modell Golden Basket, Ø25cm, rester efter klistermärken, repor
Assietter 2 st, Royal Copenhagen, modell Golden Basket, Ø17,3 cm, rester efter klistermärken, nagg
Djupa tallrikar 6 st, Royal Copenhagen, modell Golden Basket, Ø22 cm, rester efter klistermärken, nagg, vissa tallrikar med missfärgningar
Uppläggningsfat, ovalt, Royal Copenhagen, modell Golden Basket, längd 22,5cm, höjd 3cm, rester efter klistermärken, repor
Upplägnningsfat, ovalt, Royal Copenhagen, modell Golden Basket, längd 30cm, höjd 2,5cm, rester efter klistermärken, repor
Uppläggningsfat, ovalt, Royal Copenhagen, modell Golden Basket, längd 37,8cm, höjd 3,5cm, repor
Uppläggningsfat, ovalt, Royal Copenhagen, modell Golden Basket, längd 41,5cm, höjd 3cm, repor
Skål, Kosta boda, design Monica Backström, höjd 7,5cm, Ø12cm, rester efter klistermärken