Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 juni 2016
VÄSKA, CHANEL, East West Flap Clutch, ljusbeige tyg, läder, matta vitmetalldetaljer, 26x12x4 cm, cert, hologrammärkt 6595047, dustbag.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, LOUIS VUITTON, Ceinture Trésor Damier Azur, bredd 3 cm, längd 90-95 cm, dustbag samt originalask.
VÄSKA, MULBERRY, Medium Lily, svart läder med vitmetall detaljer, 28x18x8 cm, dustbag. Kvitto från NK finns.
KUVERTVÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, svart läder med gulmetal detaljer, 36x22 cm, dustbag.
Kläder Skor
KILKLACKSKO. MICHAEL KORS, svart läder, kilklack i silver 12 cm, platå 3 cm, stl 8M ca 38 1/2.
VÄSKA, FENDI, "mini", vitt och grönt ormskinn, svart läder, spänne med rodonit, 15x10x3,5cm.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 2591/S 584P9, svarta bågar, vitmetall detaljer på sidan, etui.
BAG, LOUIS VUITTON, Speedy 40, monogram canvas, 40x25x19 cm, lås samt nycklar, dustbag.
ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac, GM, taupe emalj, gulmetall, diameter 6cm, bredd 2cm, några repor.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MIU MIU, beige präglatläder, mod. 5M1097, 16x10 cm, mynt, sedel, 5 st kontokortsfack.
VÄSKA, GUCCI, svart läder, gulmetalldetaljer, bambuhandtag, 28x18x7 cm, dustbag, visst slitage på hörnen.
Kläder Skor
SKOR, MANOLO BLAHNIK, Taylor D´oray pumps, röd skinnlack, klack 10 cm, stl 38 1/2, skopåse.