721 - 740 av 1 166
1...363738...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 juni 2016

Klubbad för

Digital systemkamera, Canon 350D, snr: 0830563096, objektiv Canon EFS 18-55mm snr: 0720521672, med laddare och USB-kabel

650 kr

Utrop: 600 kr

Objektiv, Sigma 70-300mm, 1:4-5,6 DG, snr:4015367

200 kr

Utrop: 250 kr

Bärbar dator, Alienware 17, snr: BFCJTZ1, små repor/stötskador, med laddare (behöver bytas ut), problem vid återställning, Lösenkod: detvetdu88

4 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Radio, Tivoli Audio, Henry Kloss Model One Classic Walnut, repig samt små stötskador, med strömkabel

550 kr

Utrop: 375 kr

Hörlurar, AKG K271 MKII, avtagbar sladd med 1/8" minijackplugg och avtagbar 1/4 " jack-adapter, bruksskick

500 kr

Utrop: 250 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy S4, GT-19515, imei: 355847069944895, med laddare

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Powerbank, Linocell Li-polymer, 12000mAh, med dubbla USB-portar

250 kr

Utrop: 125 kr

Smartwatch, Sony, SmartWatch 3 4078, snr: 14412D18F367ED2 med laddare, bruksskick

600 kr

Utrop: 375 kr

Bärbar dator, HP Pavillion, modell: g6-1229so, snr:%CD1481B35, repig, lösenkod: 123123 med laddare, och väska

500 kr

Utrop: 600 kr

Collier, S925, 13,2g, stelt

150 kr

Utrop: 200 kr

Kaffeskedar 2st, S830, 32,7g, 119mm, modell: Gammal Dansk

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver, kontrollstämplat silver, 78,8g, graverat

225 kr

Utrop: 250 kr

Ring, ostämplat silver, 13,8g, defekt

100 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver, kontrollstämplat silver, 161,5g

425 kr

Utrop: 500 kr

Kaffeskedar 4st, modell: Svensk, S830, 49,7g, 120mm

175 kr

Utrop: 150 kr

Bordsbestick, modell: Olga, kontrollstämplat silver, brv. 396,6g, bordsknivar 3st 120mm, blad i rostfritt stål (färgskiftningar), bordgafflar 3st 178mm, bordsked 1st 182mm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Förrättsbestick, modell: Olga, kontrolstämplat silver, brv. 109,2g, förrättsknivar 2st 177mm, förrättsgaffel 1st 149mm

Utrop: 350 kr

Marmeladsked, modell: Olga, kontrollstämplat silver, 28,9g, 138mm

350 kr

Utrop: 100 kr

Tesked, kontrollstämplat silver, 17g, 130mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Högtalare, portabel, Ø6cm, höjd 4,8cm, saknar AUX-sladd

Utrop: 250 kr