Avslutad | Pant – Tisdag 28 juni 2016
Akustisk gitarr, Bjärton, modell: Rebecka, snr:54179875, repor, behöver strängas om, i mjukt fodral
Elgitarr, Squier by Fender, modell: stratocaster, snr: CY01076209, repig samt stötskadad, klistermärke på plektrumskyddet, i mjukt fodral
Elgitarr, Fender, Telecaster, snr: US11189572, USA, 2011, vänsterhänt, repig samt stötskador, i mjukt fodral
Elbas, Epiphone, EB-0 Cherry, snr: 14042302323, små repor på plektrumskyddet, i mjukt fodral
Elgitarr, Squier by Fender, Stratocaster, snr:O037487, repor samt stötskador, i skadat mjukt fodral
Halvakustisk gitarr, Levin Solist II, med wingtone-pickup, lagade sprickor, repor samt stötskador, i hårt fodral (skadat)
Elgitarr, Epiphone, Les Paul Standard 2014 limited edition Joe Bonamassa Pelham Blue, snr:14051509988, äkthetsintyg, i hårt fodral
Akustisk gitarr, Yamaha, modell: FG700MS, snr: HQZ290234, repor och stötskador, träskada på nedre delen av huvudet, träflisor borta på bakstycket saknar en sträng, i kartong
Skål, Orrefors, modell: Sofiero, design: Gunnar Cyrén, höjd 13,5cm, Ø19,5cm, repor i botten
Prydnadsföremål, iitala, modell: Birds, design: Oiva Tiokka , höjd 25cm, bredd 40cm, numrerad 1186/2000, glasbitar bortslagna
Analog systemkamera, Canon EOS 300, snr:5530095, med objektiv Canon EF 28-90mm 1.4-5,6 snr:5507807
Digital systemkamera, Nikon D5000, snr: 6221038, med objektiv Nikon DX AF-S Nikkor 18-55mm 1:3,5, blixt SP 400, med laddare, i väska