701 - 720 av 1 166
1...353637...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 juni 2016

Klubbad för

Akustisk gitarr, Bjärton, modell: Rebecka, snr:54179875, repor, behöver strängas om, i mjukt fodral

450 kr

Utrop: 425 kr

Elgitarr, Squier by Fender, modell: stratocaster, snr: CY01076209, repig samt stötskadad, klistermärke på plektrumskyddet, i mjukt fodral

700 kr

Utrop: 800 kr

Elgitarr, Fender, Telecaster, snr: US11189572, USA, 2011, vänsterhänt, repig samt stötskador, i mjukt fodral

Utrop: 8 200 kr

Elbas, Epiphone, EB-0 Cherry, snr: 14042302323, små repor på plektrumskyddet, i mjukt fodral

950 kr

Utrop: 900 kr

Elgitarr, Squier by Fender, Stratocaster, snr:O037487, repor samt stötskador, i skadat mjukt fodral

2 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Halvakustisk gitarr, Levin Solist II, med wingtone-pickup, lagade sprickor, repor samt stötskador, i hårt fodral (skadat)

5 400 kr

Utrop: 4 800 kr

Elgitarr, Epiphone, Les Paul Standard 2014 limited edition Joe Bonamassa Pelham Blue, snr:14051509988, äkthetsintyg, i hårt fodral

4 300 kr

Utrop: 3 200 kr

Akustisk gitarr, Yamaha, modell: FG700MS, snr: HQZ290234, repor och stötskador, träskada på nedre delen av huvudet, träflisor borta på bakstycket saknar en sträng, i kartong

Utrop: 800 kr

Kameratillbehör, Genustech mini jib

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Fohundar 2 st, höjd 27cm, bredd 10cm, i sten, diverse skador

2 100 kr

Utrop: 550 kr

Fat, Steninge slott, design: Ada Lisa Gjeruldsen, Ø37cm, små repor

Utrop: 200 kr

Vas, Gustavsberg, modell: Argenta, design: Wilhelm Kåge, höjd 14,5 Ø12,3cm

Utrop: 800 kr

Skål, Orrefors, modell: Sofiero, design: Gunnar Cyrén, höjd 13,5cm, Ø19,5cm, repor i botten

550 kr

Utrop: 700 kr

Bordslampa, Kosta Boda, modell: Caramba, design: Ulrica Hydman Vallien, höjd 54cm

Utrop: 1 200 kr

Prydnadsföremål, iitala, modell: Birds, design: Oiva Tiokka , höjd 25cm, bredd 40cm, numrerad 1186/2000, glasbitar bortslagna

Utrop: 1 200 kr

Fritid Övrigt

Nattkikare, Bushnell, modell: #260500, Equinox Z, med fodral samt manual

3 500 kr

Utrop: 2 400 kr

Analog systemkamera, Canon EOS 300, snr:5530095, med objektiv Canon EF 28-90mm 1.4-5,6 snr:5507807

200 kr

Utrop: 250 kr

Digital systemkamera, Nikon D5000, snr: 6221038, med objektiv Nikon DX AF-S Nikkor 18-55mm 1:3,5, blixt SP 400, med laddare, i väska

1 100 kr

Utrop: 500 kr

Objektiv, Nikon DX, AF-S Nikkor 55-200mm 1:4-5,6g ED VR

950 kr

Utrop: 750 kr

Digital systemkamera, Nikon D7000, snr:6029732, objektiv Nikon DX AF-S Nikkor 35mm 1:1.8G, med SD-kort 4GB och laddare

Utrop: 3 600 kr