Avslutad | Pant – Tisdag 28 juni 2016
Ring 14K 22,4g Ø20¼ med emalj och diamant 1xca.0,04ct, Fabergé "The imperial signet", i ask
Certina, nr.234956, 18K, herrur, manuell, repigt plexiglas, missfärgad urtavla, graverad, skadat läderarmband
Zenith, herrur, nr.30.0090.337, 18K, quartz, safirglas, datum, graverad boett, skadad urtavla, slitet läderarmband
Klockor Gant
Gant, nr.1058, quartz, kronograf, stål, datum, liten sekundvisare, originalarmband i gummi, tidtagningen återställer ej korrekt
Michael Kors, refnr.MK-6065, snr.11407, damur, guld på stål, mineralglas, liten sekundvisare, originallänk i stål, repig, med extra länkbitar, i originalbox
Cartier, Panthère, boettnr.1120 CC520227, damur, stål/guld, quartz, går ej, safirglas, missfärgad urtavla, repig glasring, originallänk, viklås, i sliten box
Akustisk gitarr, spricka i stallet, lack och stötskador, i mjukt fodral (skadat och passar ej)
Musikinstrument Träblås
Trumpet, Jazzo, snr: 0605645, med ett munstycke och kvitto, lagningar, i väska