41 - 60 av 2 201
1234...111 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 juni 2016

Klubbad för

Sockerströare S830 159,4g 15cm, skevt lock

550 kr

Utrop: 500 kr

Ströare S830 290,9g 24cm sned botten

850 kr

Utrop: 850 kr

Sockerströare S830 166,8g 15cm sned botten, repig

500 kr

Utrop: 500 kr

Hänge S925 0,8g

Utrop: 50 kr

Ring S925 3,8g Ø18 med stenar

Utrop: 100 kr

Armring S925 13,5g diameter:5,5g, öppningsbar modell, skev

100 kr

Utrop: 75 kr

Armring S926 10,6g öppen modell med stenar

175 kr

Utrop: 150 kr

Ring S925 1,6g skev

Utrop: 50 kr

Armring S925 55,9g öppen modell med stenar

275 kr

Utrop: 350 kr

Olja på duk, Weiny Granqvist (1947-), 26,5x34,5cm i skadad ram

Utrop: 200 kr

Mobiltelefon iPhone 5S 32GB, imeinr:358829055559413 apple-ID-låst, ej raderad, med laddare, repiga kanter, Tele2

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Klockor Väggur

Väggpendyl förgylld med pendel och nyckel höjd:52cm bredd:34cm, skador på förgyllningen

350 kr

Utrop: 425 kr

Digitalkamera Sony Cyber-shot modellnr:DDC-HX5V snr:1716669, sliten med batteri och laddare

Utrop: 425 kr

Systemkamera Nikon D7000 snr:6331839 med objektiv Nikkor 18-105mm snr:34857377 med laddare, minneskort (8GB Sandisk), kameraväska, linsskydd, kablar

2 300 kr

Utrop: 2 100 kr

Samlartallrikar 2st Rörstrand, motiv av Anders Zorn nr 102A och 775A

25 kr

Utrop: 50 kr

Samlartallrikar 4st, Rörstrand med motiv av Anders Zorn ur serien "Se, vattnet lever"

150 kr

Utrop: 75 kr

Samlartallrik Rörstrand med motiv av Anders Zorn ur serien "Törnsnåret" nr:8769B

50 kr

Utrop: 50 kr

Samlartallrikar 4st Rörstrand med motiv av Anders Zorn ur serien "Kvinnobilder"

125 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstake Boda-Åfors, Bertil Vallien höjd:15cm ytslitage, tillverkningsdefekter

Utrop: 100 kr

Vas, Kastrup Holmegaard, Per Lütken ur serien "Carnaby", höjd:16cm

375 kr

Utrop: 200 kr