Avslutad | Pant – Tisdag 14 juni 2016
Klubbad för
Mobiltelefon iPhone 5S 32GB, imeinr:358829055559413 apple-ID-låst, ej raderad, med laddare, repiga kanter, Tele2
Klockor Väggur
Väggpendyl förgylld med pendel och nyckel höjd:52cm bredd:34cm, skador på förgyllningen
Digitalkamera Sony Cyber-shot modellnr:DDC-HX5V snr:1716669, sliten med batteri och laddare
Systemkamera Nikon D7000 snr:6331839 med objektiv Nikkor 18-105mm snr:34857377 med laddare, minneskort (8GB Sandisk), kameraväska, linsskydd, kablar
Samlartallrikar 4st, Rörstrand med motiv av Anders Zorn ur serien "Se, vattnet lever"