Spikpistol Essve CN 15/65 rundbandad snr.14134846
Utrop: 1 200 kr
Spikpistol Essve FN 34/90 rakbandad snr. 15187221
Utrop: 1 400 kr
Handväska Louis Vuitton Alma PM Damier snr.FL2194 med dustbag
Utrop: 6 800 kr
Nyckelring Louis Vuitton Puzzle modellnr. M65218 snr.CX0164
Utrop: 850 kr
Glas Kosta Boda Mine 3st höjd:11cm
Utrop: 100 kr
Konjakskupor Orrefors Edward Hald höjd:14cm 6st, ett med nagg
Utrop: 500 kr
Figurin B&G Copenhagen 1995 höjd:ca.14cm
Utrop: 200 kr
Figurin Royal Copenhagen höjd:19cm
Utrop: 250 kr
Figurin "Kalle" Lisa Larson höjd:19cm
Utrop: 550 kr
Parti Silver S830 806,5g defekt/graverat
Utrop: 2 400 kr
Korkskruv BOJ Eibar Espana trähandtag höjd:55cm bruksslitage
Utrop: 425 kr
Supkoppar 5st S925 172,2g
Utrop: 600 kr
Smörgåsgafflar Rosenholm 18st S830 357,5g 135mm
Utrop: 1 100 kr
Bordsgafflar 12st S830 759,5g 210mm
Utrop: 2 300 kr
4 knivar, 1 gaffel S925 138,2g skadat/graverat
Moccasked S830 8,9g 100mm
Utrop: 50 kr
Skål S830 164g höjd:7cm, repig
Såsslev Birgitta S830 59,6g 180mm
Sockerskedar 2st Birgitta S830 48,2g 140mm
Utrop: 150 kr
Teskedar Birgitta 5st S830 74,2g 120mm
Utrop: 225 kr
Tisdag 14 jun 2016