121 - 140 av 1 180
1...678...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 maj 2016

Klubbad för

Kaffesked kontrollstämplat silver 14,6g Lappmodell 119mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Saltsked kontrollstämplat silver 3,5g 68mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Kaffekanna Sockerskål förgylld insida Gräddkanna förgylld insida S830 1265,5g

3 500 kr

Utrop: 3 900 kr

Druvsax kontrollstämplat silver brv27,9g delvis rostfritt stål 114mm

100 kr

Utrop: 75 kr

Kaffesked kontrollstämplat silver 16,5g Rosenholm 121mm

Utrop: 75 kr

Bordsknivar 2st kontrollstämplat silver 120,3g modell Svensk 208mm delvis rostfritt stål

250 kr

Utrop: 300 kr

Bordsknivar 3st kontrollstämplat silver 144,4g modell Saga 215mm delvis rostfritt stål

Utrop: 300 kr

Bordsbestick kontrollstämplat silver 127,7g 1 Kniv delvis rostfritt stål 213mm 2 Gafflar 177mm

275 kr

Utrop: 350 kr

Parti silver kontrollstämplat 196,2g skadat/graverat

Utrop: 500 kr

Bestick 4st S830 88,5g missfärgade

Utrop: 250 kr

Bägare kontrollstämplat silver 45,8g

125 kr

Utrop: 150 kr

Parti silver S925 sterling 303,8g skadat

Utrop: 1 100 kr

Laptop Acer VA70 snrNXM7RED004323004817200 med laddare i väska

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Parti silver kontrollstämplat silver 97g graverat

Utrop: 300 kr

Glas 12st Orrefors H6,6cm

550 kr

Utrop: 250 kr

Martini/cocktailglas 5st Orrefors H15cm Ø11,5cm

600 kr

Utrop: 150 kr

Skål Kosta Boda coco un acc.B Vallien 58217 H11,5cm Ø17,5cm

325 kr

Utrop: 125 kr

Karaff Kosta Boda coco un acc.B Vallien 48219 H21,5cm

300 kr

Utrop: 125 kr

Mässingfat med bild på fot H21cm Ø28,5cm

325 kr

Utrop: 250 kr

Armband S925 87,5g med dödskallar 23cm

800 kr

Utrop: 550 kr