Avslutad | Pant – Tisdag 3 maj 2016
Klubbad för
Figurin Uppsala Ekeby signerad Vicke Lindstrand, skador på fötterna, höjd 22,5cm längd 23cm
Mattallrikckar 6st Gustavsberg Wexiö Ø24cm, krackeleringar och färgförändringar, 1 med nagg på kanten
Läsplatta Samsung Galaxy tab 3 modell GT-P5210 snr RF2DC18FDMT med laddare, kartong
Mobiltelefon Apple Iphone 6 16GB modell 1586 imei 359227063593335, med laddare ej elkontaktdelen, operatör Comviq, kartong. Mobilen går ej att fabrikåterställa