1121 - 1140 av 1 180
1...56575859 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 maj 2016

Klubbad för

Parti guld 18K 11,4g, defekt, gravyr

Utrop: 3 200 kr

Ringar 2st 18K 4,1g graverade

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 10,7g Ø17¾, graverad

2 600 kr

Utrop: 2 900 kr

Armband 18K 47,0g 19,5cm

13 600 kr

Utrop: 16 400 kr

Parti guld 18K 5,3g defekt innehåller pärlor

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 1,2g defekt med stenar

Utrop: 375 kr

Halskedja Silver S925 19,4g 54,5cm Pansar

300 kr

Utrop: 275 kr

Örhängen ett par Silver S925 3,3g med svart stenar Georg Jensen Dew drop signerade GJ i Ask

1 000 kr

Utrop: 750 kr

Collier med bärnstenar doserad 65cm med lås i Silver

225 kr

Utrop: 125 kr

2 Bägare, 1 Dopsked, 1 Udda örhänge med pärla skruvstopper Silver 97,4g, gravyrer

Utrop: 300 kr

Armring Silver S830 16,3g Ø 5,5-6,5cm, mönstrad, öppningsbar

75 kr

Utrop: 75 kr

Armband Silver S830 19,1g 19cm med röda stenar, saknas sten vid låset, säkerhetskedja

325 kr

Utrop: 75 kr

Collier och ett par örhängen Silver S830 med stenar, 45cm 18,4g, små slitskador

275 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 7st Silver S830 70,7g 115mm

175 kr

Utrop: 225 kr

Skedar 3st Silver S830 40,2g 142mm med monogram

100 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen ett par Creoler Ø2,7mm, 1 Armband Bismarck 18cm med berlocker S830 13,3g

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 21,3g, defekt

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband Silver S830 8,4g 19,5cm med säkerhetskedja

75 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S830 10,3g, defekt innehåller sten

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband Silver S925 3,1g 18cm

25 kr

Utrop: 50 kr