101 - 120 av 1 180
1...567...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 maj 2016

Klubbad för

Fickur Omega med 2 boetter S800 Daniel C. Sörhen Krokom nr:4154972 med klockkedja i oädel metall

600 kr

Utrop: 500 kr

Fickur med 2 boetter varav 1 boett S800, boettnummer: 295753, små repor

Utrop: 500 kr

Herrur Certina DS First i stål med slitet läderarmband, quartz, safirglas, datum ref.nr:C014410A s.nr: 12BG061.6174

Utrop: 1 800 kr

Herrur KHS Tactical Gear MissionTimer 3 i stål med slitet tygband, quartz, datum, i box

Utrop: 1 000 kr

Smartphone Iphone 6S 16GB Space Gray, s.nr: SFK2QM64YGRY5, IMEI: 355417072588608, i kartong med USB-sladd, amerikansk laddare, handsfree. Nyskick.

3 200 kr

Utrop: 2 400 kr

Muminmuggar, 4, motiv "Kärlek"

350 kr

Utrop: 300 kr

Muminmuggar, 6, höjd 8cm motiv "Mymlan", "Mymlans mamma", "Råddjuret", "Snorkfröken"

600 kr

Utrop: 375 kr

Myntlikande föremål, 2, 21K 0,5g

Parti guld 18K 3,2g skadat

Utrop: 850 kr

Örhängen 1 par med sten 14K 1,0g skadade

175 kr

Utrop: 225 kr

Damur Tissot 18K med länk 18K 17cm bruttovikt 26,9g, skadad urtavla

4 500 kr

Utrop: 4 800 kr

Örhängen 1 par 10K 3,3g skadade

Utrop: 450 kr

Mobiltelefon BlackBerry modellRHH151LW IMEI:359892052920847 utan laddare i kartong

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Figurin porslin Royal Copenhagen "Pojke med rock" 532 H18,5cm

550 kr

Utrop: 200 kr

Figurin porslin "Pojke med nalle" H12cm

300 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake porslin H20cm skadad

50 kr

Utrop: 50 kr

Dopsked kontrollstämplat silver 37,2g ograverad

125 kr

Utrop: 125 kr

Kaffeskedar 6st kontrollstämplat silver 69,7g modell Birgitta 111mm

350 kr

Utrop: 225 kr

Kaffeskedar 6st kontrollstämplat silver 93g 120mm modell Rosenholm repiga

250 kr

Utrop: 275 kr

Kaffesked kontrollstämplat silver 15,4g modell Chippendale 108mm

50 kr

Utrop: 50 kr