801 - 820 av 978
1...404142...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 april 2016

Klubbad för

Slevfat 2 st, Rörstrand, Grön Anna, 22 x 12,5 cm, krackelerade och missfärgade

50 kr

Utrop: 50 kr

Assietter 11 st, Rörstrand, modell: Grön Anna, Ø18 cm, krackelerade och missfärgade

175 kr

Utrop: 200 kr

Uppläggningsfat 2 st Rörstrand, modell: Grön Anna, 29,5 x 22 cm + 25 x 19 cm, krackelerade och missfärgade

50 kr

Utrop: 75 kr

Uppläggningsskålar 3 st, Rörstrand, modell: Grön Anna, 28 x 21 cm + 26 x 19 cm + 24 x 17 cm, krackelerade, missfärgade samt skador på kanter

100 kr

Utrop: 75 kr

Tallrikar 13 st, Rörstrand, modell: Grön Anna, Ø24cm, krackelerade, missfärgade och kantstötta

300 kr

Utrop: 375 kr

Soppterin med lock 1 st, Rörstrand, modell: Grön Anna, ca 30 x 21 cm, krackelerad glasyr, missfärgad, krantstött samt trasigt handtag

125 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par Creoler flerfärgade, något skeva 18K 18,5g Ø ca 4cm

Utrop: 5 200 kr

Armband 22K 19,5cm 7,9g, defekt

Utrop: 2 400 kr

Armring 22K 6,3g Ø6cm, skev

Utrop: 2 100 kr

Armband X-länk 18K 19,1g 17,5cm med platta

Utrop: 5 500 kr

Hänge/brosch med Camé 28,4g, defekt, graverad

Utrop: 5 700 kr

Armband X-länk 18K 19,5cm 19,5g

Utrop: 5 600 kr

Armband 18K 48,2g 19,5cm

12 000 kr

Utrop: 14 400 kr

Ring 23K 4,9g Ø16¾, sliten

Utrop: 1 800 kr

Örhängen ett par 14K 4,0g Creoler, saknar stoppers

Utrop: 850 kr

Halskedja 14K 3,0g 48cm Venezia

Utrop: 700 kr

Armband 18K 11,9g 19,5cm Bismarck

Utrop: 3 500 kr

Örhängen ett par 18K 1,1g i vitguld med diamanter 1xca0,01ct /st

Utrop: 500 kr

Hänge 18K 1,1g Kors med blå stenar och liten diamant

475 kr

Utrop: 500 kr

Ring 18K 1,6g Ø17 vitguld med rosa stena och 4 små diamanter

600 kr

Utrop: 750 kr