Avslutad | Pant – Tisdag 5 april 2016
Klubbad för
Uppläggningsfat 2 st Rörstrand, modell: Grön Anna, 29,5 x 22 cm + 25 x 19 cm, krackelerade och missfärgade
Uppläggningsskålar 3 st, Rörstrand, modell: Grön Anna, 28 x 21 cm + 26 x 19 cm + 24 x 17 cm, krackelerade, missfärgade samt skador på kanter
Tallrikar 13 st, Rörstrand, modell: Grön Anna, Ø24cm, krackelerade, missfärgade och kantstötta
Soppterin med lock 1 st, Rörstrand, modell: Grön Anna, ca 30 x 21 cm, krackelerad glasyr, missfärgad, krantstött samt trasigt handtag