Avslutad | Aficionado – Torsdag 10 mars 2016
Kuriosa Mässing
KOMPASS, SPENCER & CO, captain cabin, map reader compass, mässing, i träetui, ingen funktionsgaranti
Accessoarer Bälten
SKÄRP, BARRY KIESELSTEIN-CORD, Vintage från 80-talet, Winchetser buckle, 4 piece ranger, spänne i sterling silver, svart präglat läder, längd 90cm, dustbag, kvitto, inköpt på Bergdorf Goodman 1989-11-28
BAG, DOLCE & GABBANA, leopardfärgad canvas, svarta läder detaljer, gulmetall detaljer, 55x37x26cm, avtagbar axelrem (en sprint saknas)
CABINVÄSKA, CARTIER, vintage, vinrött läder, gulmetall detaljer, 45x33x20cm, kombinationslås, visst slitage på hörn, några repor.
Accessoarer Agendor
KALENDERHÅLLARE, MULBERRY, svart präglat läder, kongo, hållare för bl.a. plankalender, 21x9cm
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CALVIN KLEIN, brun canvas med monogram, brunt läder, 6 st kontokortsfack, sedel, 11 x 9 x 1,5 cm, ask.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CALVIN KLEIN, grått läder, 7st kontokortsfack, plats för ID-kort, sedel, 11x8,5x1,5cm, originalask
SOLGLASÖGON, PAUL&FRIENDS, 2515-04, skalmar i vitmetall, mörkgrå glas, etui.