Avslutad | Aficionado – Torsdag 10 mars 2016
RESVÄSKA, MULBERRY, olivfärgad scotch grain, brunt läder, 45x 40x22cm, teleskophandtag, hjul.
PORTFÖLJ, THE BRIDGE, svart läder, tre fack, vitmetall detaljer, 44x33x14cm, dustbag, nyckel
PORTFÖLJ, THE BRIDGE, svart läder, mässing färgade detaljer, 2 fack 40x30x10cm, nyckel
RESVÄSKA, YSL, vintage, svart tyg (lite blekt) brunt läder, två fack, 70x48x18cm, några fläckar. ca 1970.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Bausch & Lomb 58 14, vintage, aviator, bågar i gulmetall, svarta glas, etui, lite repor
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, svart präglat läder, kongo, 5st kontokort fack, mynt, sedel, 9x15x1,5cm, visst slitage
VÄSKA, MULBERRY, Messenger modell, svart läder, mässingsfär detaljer, 28x28x7cm, dustbag, visst slitage.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, BURBERRY, beige, rutig canvas, savrt läder på insidan, spänne i vitmetall, längd 110, bredd 3cm
RESVÄSKA, VICTORINOX, svart nylon, 37x32x22cm, teleskophandtag, två hjul, dustbag, bruksslitage.
Kläder Jackor
KAPPA/ROCK, GIORGIO ARMANI, Collezioni, 90% ull, 10% cashmere, stl 52 enkel knäppning.
VÄSKA, GUCCI, Messenger, monogram canvas, beige läder, 30x24x7cm, dustbag, visst slitage på hörn
Accessoarer Bälten
SKÄRP, PAUL SMITH, svart läder, spänne i vitmetall, längd 100 cm bredd 3 cm, slitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, NYCKELRING CALVIN KLEIN, svart läder, 6st kontokortsfack, plast för ID-kort, sedel, nyckelring i vitmetall, svart läder, originalask.