Avslutad | Aficionado – Torsdag 10 mars 2016
Klubbad för
RESEGARDEROB, LOUIS VUITTON, Garmentbag, grönt tyg, grönt taiga läder, gulmetall detaljer, 100x58x11cm, 5st galgar, tre ytterfack, ett skofack, axelrem, lite fläckar på botten.
PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Serviette, vintage, grönt taiga läder, mässingsfärgat spänne, 38x27x5cm, bruksslitage.
SOLGLASÖGON, POLICE, 2095 col 030, bågar i gulmetall, svarta bågar, etui, lite repor
Mynt Utländska mynt
MYNT, 21,6K guld, 10 Markkaa, 1882, Finland, kvalité ca 1+ men med skador från hängning, diameter 19 mm, vikt 3,2 g.
Accessoarer Tändare
TÄNDARE, ST DUPONT, 1F1EH65, Briquet Ligne, silverplätterad, vitmetall, 5,7x3,5x1,2cm, etui