41 - 60 av 213
1234...11 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 10 mars 2016

Klubbad för

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTBLANC, stål, kulspets, etui

500 kr

Utrop: 550 kr

RESEGARDEROB, LOUIS VUITTON, Garmentbag, grönt tyg, grönt taiga läder, gulmetall detaljer, 100x58x11cm, 5st galgar, tre ytterfack, ett skofack, axelrem, lite fläckar på botten.

4 100 kr

Utrop: 4 200 kr

PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Serviette, vintage, grönt taiga läder, mässingsfärgat spänne, 38x27x5cm, bruksslitage.

2 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, GUCCI, 100% siden, blå, vit, bredd 8cm, någon fläck

175 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, DIOR, 100% siden, mönstrad, mörkblå, röd, guld, bredd 8,5cm

400 kr

Utrop: 200 kr

SOLGLASÖGON, POLICE, 2095 col 030, bågar i gulmetall, svarta bågar, etui, lite repor

Utrop: 550 kr

Accessoarer Övrigt

GLASÖGONFODRAL, CARTIER, rött med gulddekoration, 16,5x9x4cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, BURBERRY, beige, svart, rödrutig, 50% cashmere, 50% merino, 200x26cm,

900 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, GIVENCHY, 100% siden, florat mönster, grön, blå, röd, bredd 9cm.

175 kr

Utrop: 200 kr

Mynt Utländska mynt

MYNT, 21,6K guld, 10 Markkaa, 1882, Finland, kvalité ca 1+ men med skador från hängning, diameter 19 mm, vikt 3,2 g.

1 200 kr

Utrop: 1 300 kr

RESVÄSKA, CHRISTAIN DIOR, vintage, beige tyg, ljusbrunt läder, 47x36x14cm

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Pennor

PENNOR, PARKER, 2st, sterling silver, stift, kulspets, etui.

1 800 kr

Utrop: 800 kr

Accessoarer Pennor

PENNOR, CROSS, 3st, 1/20 14k förgyllda, stift, kulspets, rollerball

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, ST DUPONT, 1F1EH65, Briquet Ligne, silverplätterad, vitmetall, 5,7x3,5x1,2cm, etui

1 400 kr

Utrop: 550 kr

Accessoarer Pennor

PENNOR, CROSS, 2st, sterling silver, stift, kulspets

850 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, MISSONI, 100% siden, mönstrad, blå, gul, bredd 10cm.

200 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, CHURCH´S, 60% siden, 40% bomull, mörkröd, guld, brun, bredd 9cm,

175 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, VERSACE, 100% siden, vinröd, blå, guld, bredd 9,5cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, JILSANDER, ljusbrunt läder, 21x11x6cm, litet ytterfack.

550 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, BURBERRY, 65% merinoull, 20% nylon, 15% angora, 160x20cm, beige, svart rödrutig.

500 kr

Utrop: 550 kr