Avslutad | Aficionado – Torsdag 10 mars 2016
Kläder Kavajer
KOSTYM, ERMENEGILDO ZEGNA. Trofeo Superfine Merino, Silvergrey Prince of Wales, enkelknäppt, två kavajfickor, fyra ärmknappar, kilsydda innerfickor i matchande foder, dubbelslits , byxor utan slag med bakfickor, storlek 54 (Large), Tillverkad i Italien.
Accessoarer Agendor
AGENDA, MULBERRY, svart läder, 14x18x3cm, 3st kontokortsfack, mynt, visst slitage
Kläder Kavajer
KOSTYM. GIANCARLO GIANNINI. Ljusblå kritstrecksrandig. Enkelknäppt, fyra kissingbuttons med kontrastsöm i blått. Dubbelslits. Italienskt linne. Byxor utan slag. Storlek 54 (Large). Tillverkad i Italien.
Kläder Tröjor
TRÖJA, SMART TURNOUT LONDON, Blak Watch, diamantmönstrad i mörkblått, vinrött och mörkgrönt, ull, storlek 46, tillverkad i Skottland
Accessoarer Bälten
SKÄRP, LOUIS VUITTON, monogram canvas, spänne i gulmetall (lite repor), längd 90cm, bredd 3cm,
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Compact Zippe, monogram canvas, 3 st kontokort fack, mynt, sedel, 10x11x2,5cm, originalask.
Mynt Svenska mynt
MYNT, silver, 5 Öre, Ulrika Eleonora, 1719, kvalité ca 1?/1, diameter 22 mm, vikt 3,2 g.
Mynt Svenska mynt
MYNT, 21,6K guld, 5 Kronor, 1901, Oscar II, kvalité ca 01, diameter 16 mm, vikt 2,2 g.
Mynt Utländska mynt
MYNT, 21,6K guld, 5 Rubel, 1900, Ryssland, kvalité ca 1+, diameter 18 mm, vikt 4,3 g.
Accessoarer Pennor
PENNA, MANCHETTKNAP TATEOSSIAN, Ribbed, sterling silver, rollerball, manchettknappar i sterling silver, etui, ytterkartong
SOLGLASÖGON, PERSOL, 3019 S 180/51, "Caffè", melerade bågar, bruna glas, putsduk, kvitto, etui.
BAG, LOUIS VUITTON, Kendall 55, vinrött taiga läder, 55x35x25cm, avtagbar axelrem, visst slitage på ena kanten
PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Atacama 2 compartments, Cuir Nomade, läder, 40x31x11cm, spännet kan låsas med nyckel.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Abbesses, monogram canvas, 35x28x9cm, axelrem i nylon, läderhandtag på baksida gjort för att kunna sättas på en kabinväska (pegase)