Avslutad | Pant – Tisdag 22 mars 2016
Klubbad för
Silverbricka med litet nätt handtag, ( till visitkort?), små bucklor , 17,5x8,5cm, svensk import sttämpel, sterling silver 70,2g
Silverskål med hänkel samt blå glasinsats, kantnaggar, höjd 8cm, engelska stämplar, små ojämnheter i godset.