361 - 380 av 759
1...181920...38 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 mars 2016

Klubbad för

Armband med 10 berlocker bucklig 21,5cm 21K 15,1g

Utrop: 4 800 kr

Ring med stenar Ø17, Edblad, Örhängen 1par Edblad

150 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja Pansar 36cm 18K 2,1g

Utrop: 700 kr

Parti guld defekt innhåller pärlor och stenar, en berlock ej guld 18K 31,2g

Utrop: 8 600 kr

Armband med 7 berlocker 19,5cm 21K 10,4g

Utrop: 3 500 kr

Armband med stenar defekt (en sten saknas) 18,5cm 14K 5,5g

2 000 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring med sten och pärlor något skev Ø17 14K 10,4g

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Halskedja Pansar 73,5cm 18K 8,1g

Utrop: 2 900 kr

Hänge med text "He who fears defeat has already lost" L:3cm 18K 5,2g

Utrop: 2 300 kr

Armband skevt L:19cm B:3,5cm 18K 58,0g

Utrop: 16 000 kr

Ring med stenar Ø18 1/2 18K 5,0g

Utrop: 2 100 kr

Ring med pärlor Ø18 1/2 18K 2,6g

Utrop: 1 100 kr

Damur Tissot datum gravyr quartz safirglas Ø24mm 18K (boett med små repor) med läderarmband defekt

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Halskedja Venezia 46cm 14K 4,4g

750 kr

Utrop: 900 kr

Ring med pärlor Ø18 1/2 14K 2,7g

Utrop: 600 kr

Ring i vitguld med stenar Ø19 18K 2,6g

Utrop: 1 100 kr

Ljusstakar ett par i svenskt kontrollerat silver, sign E.Rådström, småbucklor, höjd 18cm

2 100 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring skev skena Ø16 3/4 21K 3,2g

Utrop: 1 100 kr

Ring defekt Ø14 1/2 14K 1,9g

Utrop: 400 kr

Parti guld defekt med stenar 18K 20,7g

Utrop: 5 700 kr