Avslutad | Pant – Tisdag 22 mars 2016
Klubbad för
Damur Tissot datum gravyr quartz safirglas Ø24mm 18K (boett med små repor) med läderarmband defekt
Ljusstakar ett par i svenskt kontrollerat silver, sign E.Rådström, småbucklor, höjd 18cm