Avslutad | Pant – Tisdag 22 mars 2016
Klubbad för
Gouache, Nils "Björnjägaren" Rundgren (1890-1971), 34,5x34,5cm, signerad och daterad 1969, i ram och glas
Kaffeservis Blå Blom Gustavsberg Kakfat 9 Assietter Ø17,5cm 8 Koppar med 9 fat Sockerskål/utan lock och gräddkanna