Avslutad | Pant – Tisdag 15 mars 2016
Hörlurar Arachnid Cicurina, virtual 7.1 surround, 40mm speakers, smutsiga, i kartong
Apple iPad Mini 16GB A1490, ME81KS/A, serienr: DLXM148SFLMK, IMEI: 358774053089874, iCloudlåst, med laddare och fodral i kartong, lösenord 6000
Apple iPhone 5S 16GB A1457, ME432KS/A, serienr: F2MMNNBYFFG8, IMEI: 352016066268137, iCloudlåst, möjligt låst till Telenor, med laddare och hörlurar i kartong
Musikinstrument Övrigt
Yamaha P2100 Professional, Stereo Power Amplifier, serienr: 5A80183-2, märken i lack
Musikinstrument Elektroniska
Keayboard Roland V-Combo, modell: VR-700, serienr: ZY90187K, AC: 230, med strömsladd i mjukt fodral, defekt dragkedja
Apple iPad Air WiFi Cell 64GB A1475, MD793KS/A, serienr: DMPLR9FVF4YG, IMEI: 358773050949973, möjligt låst till Telia, med laddare och manual i kartong
Sony Playstation PS4, modell CUH-1004A, serienr: 03-27452224-5631988, med 1 kontroll med lös gummidetalj och HDMIsladdar, ingen strömsladd, brukssliten, i väska
Samsung Galaxy S5 16GB SM-G900F, serienr: R58G30VHM0T, IMEI: 359660060221114, möjligt låst till Comviq, brukssliten med nagg, med laddare i kartong
Kamera Olympus Tough TG-2, F2.0 Full HD, serienr: BGX502554, med Samsung Micro SD, Fujifilm Battery Charger BC-45B, med USB-sladd, i mjukt fodral
Microsoft Lumia 532 RM-1034_1015, Windows Phone 8.1, IMEI: 357129060231137, repor, med laddare i kartong