Avslutad | Pant – Tisdag 15 mars 2016
Klubbad för
Tallrikar 2st Kosta Boda, Design Ulrica Hydman-Vallien modell Dine, Ø28,5cm, med små repor och liten nagg, i kartong
Tallrikar 2st Kosta Boda, Design Ulrica Hydman-Vallien modell Dine, Ø28,5cm, med små repor, i kartong
Prydnadsglas Kosta Boda, Design Åsa Jungnelius modell Make Up Nailpolish, rosa, 19cm, lite färgbortfall
Skål Orrefors, Design Erika Lagerbielke modell Zodiac, signerad EL 4729-14, Ø25, höjd: 16cm
Vas Kosta Boda, Design Ulrica Hydman-Vallien design Open Minds 48744, 26cm, med ställning
Figurin Kosta Boda, Design Bertil Vallien modell båt 96900/1000, 17,5cm, repor, med ställning