521 - 540 av 989
1...262728...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 mars 2016

Klubbad för

Ljuslykta Kosta Boda, Design Ann Ehrner modell Atoll Hurricane, gul, Ø11cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Ljuslykta Kosta Boda, Design Ann Ehrner modell Atoll Hurricane, rosa, Ø11cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Ljuslykta Kosta Boda, Design Ann Ehrner modell Atoll, Ø11cm

150 kr

Utrop: 75 kr

150 kr

Utrop: 75 kr

Tallrikar 2st Kosta Boda, Design Ulrica Hydman-Vallien modell Dine, Ø28,5cm, med små repor och liten nagg, i kartong

150 kr

Utrop: 200 kr

Tallrikar 2st Kosta Boda, Design Ulrica Hydman-Vallien modell Dine, Ø28,5cm, med små repor, i kartong

225 kr

Utrop: 200 kr

Assiett Kosta Boda, Design Ulrica Hydman-Vallien modell Tulipa, röd, Ø19cm, i kartong

75 kr

Utrop: 75 kr

75 kr

Utrop: 75 kr

75 kr

Utrop: 75 kr

75 kr

Utrop: 75 kr

Prydnadsglas Kosta Boda, Design Åsa Jungnelius modell Make Up Nailpolish, rosa, 19cm, lite färgbortfall

600 kr

Utrop: 300 kr

Vas Kosta Boda, Design Bertil Vallien modell Artist Coll 49531, 15cm

500 kr

Utrop: 300 kr

Vas Bing & Gröndahl, 17cm

100 kr

Utrop: 200 kr

Skål Orrefors, Design Erika Lagerbielke modell Zodiac, signerad EL 4729-14, Ø25, höjd: 16cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Vas Kosta Boda, Design Ulrica Hydman-Vallien design Open Minds 48744, 26cm, med ställning

600 kr

Utrop: 800 kr

Figurin Kosta Boda, Design Bertil Vallien modell båt 96900/1000, 17,5cm, repor, med ställning

1 200 kr

Utrop: 500 kr

Ljuslykta Iittala Marimekko, Ø6,5cm, liten nagg

50 kr

Utrop: 50 kr

Ljuslykta Iittala Marimekko, Ø6,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

25 kr

Utrop: 50 kr

25 kr

Utrop: 50 kr