Avslutad | Pant – Tisdag 15 mars 2016
Tag Heuer Aquaracer, refnr: CAP2110, serienr: EBC4531, automat, kronograf, stål, datum, viklås, safirglas, i box med extra länkbitar, manual, cert från 2012 och ytterkartong, bruksliten
Klockor Rado
Rado Centrix, refnr: 01.542.0122.3.011, serienr: 012754295, quartz, stål, kronograf, datum, viklås, liten nagg i glas, repor i länk, med manual och cert från 2014, i box med ytterkartong
Damur Tissot 1853 Goldrun, 18K i boett, quartz, datum, läderband, graverad och sliten bakboett, i etui
Herrur Seiko Chronograph 100m, refnr: 4T57-00B0, serienr: 577303, quartz, stål, datum, läderband, extra stållänk (sliten och missfärgad), i box
Damur Michael Kors MK-5557, quartz, stål, datum, kronograf, plastlänk, viklås extra länkbit, små nagg i glas, med manual i box
Herrur Omega Genève, 14K i boett, automatisk, datum, defekt läderband, graverad bakboett, repor i plastglas
Visa varaKlockor Tissot
Herrur Tissot Seastar, 18K i boett, quartz, datum, sliten metallänk, graverad bakboett, repor i plastglas, sliten med nagg, buckla i bakboett
Musikinstrument Övrigt
Effektpedal Line 6 POD HD500, serienr: (21)P5C0L6251009101, med strömsladd, burkssliten