Avslutad | Pant – Tisdag 15 mars 2016
Klubbad för
Musikinstrument Träblås
Kornett Capri by Getzen, R50099, 098, med munstycke Getzen 7C och munstycke Kelly 5C, något bucklig och repig, i hårt fodral
Akustisk gitarr Fender, modellnr: PF1512-NT, serienr: 1P-01 CI130110297, made in Indonesia, stålsträngar, i kartong
Elgitarr Gibson Les Paul Studio, 92671431, made in USA, lackskador och små nagg, i hårt fodral
Rolex GMT Master II, herrur, refnr: 116713, serienr: M143710, stål/guld, automat, safirglas, datum, viklås, repor i glas, repor, ca 2008
Visa varaUtgått
Armring öppningsbar 18K 46g Ø6,2cm med små diamanter varav några saknas, buckligt och skadat