461 - 480 av 653
1...232425...33 Gå till
Just nu klubbas Allmänna online. Gå in här

Avslutad | Pant – Måndag 25 januari 2016

Klubbad för

Figurin, NAO by Lladro, pojke med tofflor i handen, lagning vid halsen, höjd 27cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Saxon & Lindströms Förlag AB, flicka med krus i famnen, höjd 26cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Lladro, pojke med bok, höjd 21cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Figurin, JIE, design Edit Risberg, modell Kramen, höjd 21cm, liten skada på baksidan

Utrop: 50 kr

Kaffekoppar 5st, kaffefat 10st, Rörstrand, modell Koka

200 kr

Utrop: 125 kr

Djupa tallrikar 13st, Old Gustavsberg, modell Willow, Ø24,5cm, 5 st naggade

75 kr

Utrop: 75 kr

Tallrikar 5st, Old Gustavsberg, modell Willow, Ø25cm, 1st naggad

25 kr

Utrop: 50 kr

Tallrikar 7st, Old Gustavsberg, modell Willow, Ø24,5cm, 3st naggade

50 kr

Utrop: 50 kr

Assietter 8st (5st naggade), kaffefat 7st (1st naggat), Old Gustavsberg, modell Willow

25 kr

Utrop: 50 kr

Uppläggningsfat 1st, Old Gustavsberg, modell Willow, 29,5x35,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Uppläggningsfat 1st, Old Gustavsberg, modell Willow, 25,5x31cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Uppläggningsfat 1st, Old Gustavsberg, modell Willow, 21x25cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Serveringsskål 1st, Old Gustavsberg, modell Willow, 21x25cm, skadat

50 kr

Utrop: 50 kr

Serveringsskål 1st, Old Gustavsberg, modell Willow, 18x22,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Serveringsfat 1st, Rörstrand, modell Shanghai, 26x33,5cm, skadat

Utrop: 50 kr

Ljusstake 1st, ängel, W. Goebel, höjd 12,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Lindshammar Sweden, signerad G. Ander (1908-1976), höjd 25cm, några små nagg

50 kr

Utrop: 75 kr

Grogglas 4st, ETE, design Lasse Åberg, höjd 15,5cm

150 kr

Utrop: 125 kr

Snapsglas 8st

25 kr

Utrop: 50 kr

Snapsglas 8st

225 kr

Utrop: 50 kr