Avslutad | Pant – Måndag 25 januari 2016
Klubbad för
Oljemålning på pannå, signerad G.Zetterström (1902-1965), inramad (ramen kantstött) , motivmått 40,5x56,5cm
Elgitarr J&D Brothers, lack- och stötskador, sprickor på bakplattan, i mjukt fodral med färgfläckar på
Visa varaUtgått
Gitarrförstärkare Laney, modell HardCore Max HCM10, snr: 0416218
Visa varaUtgått
Musikinstrument Övrigt
Dragspel Marinucci, modell Recanti 500, i skadad väska
Visa varaElektronik Kameror
Digitalkamera Sony Cyber-shot, modell DSC-W830, snr:2986685, utan laddare och minneskort, i fodral