481 - 500 av 653
1...242526...33 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 25 januari 2016

Klubbad för

Likörglas 7st

75 kr

Utrop: 50 kr

Glas 9st, Johansfors Glasbruk

275 kr

Utrop: 50 kr

Ölglas 3st, design Lasse Åberg

100 kr

Utrop: 75 kr

Assietter 6st

75 kr

Utrop: 75 kr

Uppläggningsfat 2st, Kosta Boda, 25x30,5cm

Utrop: 125 kr

Tallrikar 3st, Kosta, Ø25cm

Utrop: 75 kr

Uppläggningsfat 1st 24,5x31cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Tallrik 1st Øca26cm

Utrop: 50 kr

Oljemålning på pannå, signerad G.Zetterström (1902-1965), inramad (ramen kantstött) , motivmått 40,5x56,5cm

550 kr

Utrop: 700 kr

Elgitarr J&D Brothers, lack- och stötskador, sprickor på bakplattan, i mjukt fodral med färgfläckar på

Gitarrförstärkare Laney, modell HardCore Max HCM10, snr: 0416218

Musikinstrument Övrigt

Dragspel Marinucci, modell Recanti 500, i skadad väska

Fritid Sport

Fiskespö, Ron Thompson, modell Chinook 9´ #5-6, med rulle

400 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abu Garcia, modell Impact

100 kr

Utrop: 50 kr

Digitalkamera Sony Cyber-shot, modell DSC-W830, snr:2986685, utan laddare och minneskort, i fodral

250 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar 12st, S830, 165,5g , 120mm, i ask

425 kr

Utrop: 550 kr

Kaffeskedar 12st, S830, 115,8g 111mm, norskt silver, i ask

300 kr

Utrop: 375 kr

Kaffeskedar 12st S830 117,7g 115mm, TH.Marthinsen

300 kr

Utrop: 375 kr

Halskedja Ankar S925 28,3g 50,5cm

225 kr

Utrop: 275 kr

Kaffeskedar 6st S830 56,6g 120mm, graverat

150 kr

Utrop: 200 kr