781 - 800 av 1 220
1...394041...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 december 2015

Klubbad för

Ringar, 3st 23K 16,2g defekta

Utrop: 5 200 kr

Ring med stenar 14K 1,4g defekt

Utrop: 275 kr

Ett udda örhänge 18K 0,4g med sten

75 kr

Utrop: 100 kr

Ring 18K Ø16¾ 2,4g defekt, med sten, graverad

Utrop: 600 kr

Ring 18K Ø18 2,3g med små diamanter, defekt något skev

Utrop: 600 kr

Ringar, 2st 18K Ø17¾ & Ø20¼ 10,0g graverade, slitna

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K 8,5g defekt

Utrop: 2 100 kr

Ring 18K Ø19 6,2g graverad, sliten

1 000 kr

Utrop: 375 kr

Ringar, 2st 18K 7,4g med stenar, defekta

Utrop: 1 800 kr

Halskedja 43,5cm med 1 hänge med 1 rosensten 14K 2,3g

650 kr

Utrop: 450 kr

Rolex Oyster Perpetual Datejust, damur, ref nr 69173 snr 8324850 , stål/guld, automat, safirglas, datum, diamanturtavla, jubilée stål/guld, viklås, sliten länk, sliten glasring, nagg på glas, kronan går ej hela vägen in

15 200 kr

Utrop: 14 400 kr

Armringar, 2st 21K Ø7cm 25,6g

6 100 kr

Utrop: 7 200 kr

Armringar, 2st 21K Ø7cm 26g

6 300 kr

Utrop: 7 500 kr

Armringar, 2st 21K Ø7cm 26g

6 300 kr

Utrop: 7 500 kr

Armband Figaro 19cm, 1 Ring Ø17, silver 925 15,0g

75 kr

Utrop: 75 kr

Armring S925 32,3g defekt

150 kr

Utrop: 125 kr

Sked, silver 830 150mm 36,6g graverad

Utrop: 125 kr

Örhängen, ett par creoler 18K 2,5g defekta, små skador

Armband 19cm S925 41,8g med 2 berlocker

Halskedja 41,5cm, 1 Ring med sten Ø17½, silver 925, 12,6g, defekta