1 - 20 av 1 220
123...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 december 2015

Klubbad för

Champagneglas 8st/ett naggat Kosta Boda Chateau by Bertil Vallien H23cm i kartonger

1 100 kr

Utrop: 500 kr

Glasskålar 6st Iittala Kastehelmi 35cl klarglas

450 kr

Utrop: 550 kr

Akustisk gitarr Yamaha CG-100A snr20225504

Snapsglas 10st Iittala Ultima Thule 5cl ett missfärgat

300 kr

Utrop: 375 kr

Parti silver 35,5g kontrollstämplat skadat/graverat

75 kr

Utrop: 100 kr

Keramikfigurer 2st Uggla H13,5cm L21cm och Zebra H15cm L16cm Lillemor Mannerheim Arabia

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Mattallrikar 10st Iittala Taika Ø27cm

2 000 kr

Utrop: 1 600 kr

Skålar 3st keramik Alingsås Ulla Winblad H8,9,10cm

Utrop: 225 kr

Skålar 2st Mats Jonasson Mönsterås Ø11/12cm H4,5/5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Skål keramik stämplad Denmark Ø15cm H4,5cm naggad

Utrop: 50 kr

Skål keramik Berndt Friberg Ø9,5cm H9cm

700 kr

Utrop: 200 kr

Skål keramik Berndt Friberg Gustavsberg Ø9cm H7,5cm

475 kr

Utrop: 200 kr

Skål keramik Berndt Friberg 1975 Ø16cm H7cm

950 kr

Utrop: 250 kr

Läsplatta Lenova Yoga tablet 8 snrHB0CWK72(62) med laddare i kartong

950 kr

Utrop: 600 kr

Tårtspade S830 51,7g 223mm, repig

125 kr

Utrop: 150 kr

Parti silver S830 61,0g, graverat

150 kr

Utrop: 200 kr

Bakelsespade S830 22,5g 159mm

75 kr

Utrop: 75 kr

Teskedar 2st S830 24,9g 121mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Dessertsked S830 26,5g 151mm

Utrop: 100 kr

Läsplatta Ipad 4 IMEI990002352524795 med skadad laddare

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr