1201 - 1220 av 1 220
1...596061 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 december 2015

Klubbad för

Assietter 12st Wedgwood Sarahs garden Ø21cm

650 kr

Utrop: 300 kr

Skålar 9st Wedgwood Sarahs garden Ø17cm

750 kr

Utrop: 200 kr

Muggar 7st Wedgwood Sarahs garden H:10,5cm Ø10cm

650 kr

Utrop: 200 kr

Logitech Driving force GT Ratt med pedaler till PS2/PS3 och PC med kvitto två års garanti Tom. 2016-09-30 i originalkartong

300 kr

Utrop: 600 kr

Sony Bluetooth högtalare Modell: SRX-BTX300 med laddare i fodral, instruktionsbok och kvitto med två års garanti gäller t.o.m 2016-04-23

600 kr

Utrop: 600 kr

Bildskärm Philips modell 220s2cb/00 22tum LCD med kablage, snr AU4A1152000995

25 kr

Utrop: 150 kr

Laptop HP ProBook 4535 snr CNU1411BYJ, med väska Windows 7 Professional, 4 Gb RAM USB 3, 320Gb HDD, dual core, en tangent saknas (pil upp / ned) ett gångjärn defekt batteriet defekt med laddare

300 kr

Utrop: 300 kr

Surfplatta Sony xperia Z2 SGP511 med laddare i originalkartong 16Gb snr SN430101750019232

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Laptop HP ENVY,15-k060no, laddare i originalkartong, Windows 8, 8 Gb RAM 750 Gb HDD, 4: gen Intel core i7,Geforce GTX grafik, snr: 5CD4303TC7

3 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Laptop Packard Bell MS2384, Windows 8 4 Gb RAM, 500 Gb HDD, USB 3, HDMI anslutning laddare, bruksslitage snr NXC2CED09340611B3E6600

1 100 kr

Utrop: 750 kr

Fritid Verktyg

Borrmaskin Black&Decker modell KR50CRE

100 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Verktyg

Vinkelslip Black & Decker CD115 Type 4, srn 201308-JL, fläckar/bruksskick

100 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Verktyg

Multiverktyg Dremel modell 395 med div tillbehör samt böjlig axel i hård väska. Bruksslitage. Snr 967.

500 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Verktyg

Powerfil Black&Decker KA 290, saknar dammpåse. Bruksslitage.

125 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Verktyg

Värmepistol, Powercraft modell 67000 1500 W. Bruksslitage

125 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Verktyg

Skruvdragare, defekt batteri, laddare med div tillbehör i låda. Smutsigt, bruksslitage.

Utrop: 50 kr

Fritid Verktyg

Makita Slagskruvdragare modell 6911D snr 17299E med extra batteri samt div tillbehör i väska.

225 kr

Utrop: 50 kr

Pekdator Asus All-in-one-PC Windows 7 500Gb hårddisk, 2GB Ram, Modell:ET2011AUTB med strömkabel och väska "trasig"

1 200 kr

Utrop: 1 300 kr

Bildskärm Acer LCD "21.5tum Widescreen Modell:S22HWQL med kablage

450 kr

Utrop: 200 kr

Armring öppen S925 med sten Ø6cm Brv 24,6g

175 kr

Utrop: 225 kr