401 - 420 av 1 220
1...202122...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 december 2015

Klubbad för

Parti guld silver (små defekter) med stenar) S925 22,1g

100 kr

Utrop: 100 kr

Ring med sten i silver 925 2,1g Ø17

175 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Venezia i silver 830 12,1g 42cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband i silver 830 8,2g 18,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Collier i silver 830 10,0g 44cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Halscollier flätad 44cm, Armband flätad 19,5cm 925silver 27,2g

275 kr

Utrop: 350 kr

Skål Hackefors med genombruten dekor, guldkant, blomstermotiv, diam 19cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Collier Esprit i silver 925 40,9g 43cm

325 kr

Utrop: 400 kr

Ring Esprit med stenar i silver 925 8,4g Ø17

Utrop: 225 kr

Ring KumKum med pärlor i silver 925 25,6g Ø18

450 kr

Utrop: 375 kr

Parti guld defekt 18K 25,0g

Utrop: 6 100 kr

Hänge Ø28mm 18K 6,6g

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Hänge med sten 18K 0,8g

Utrop: 250 kr

Silverbestick Uppsala 2 st smörknivar 165mm, svensk stämplat brv101g

475 kr

Utrop: 375 kr

Silverbestick Uppsala 2 st smörknivar 165mm, svensk stämplat brv105g

425 kr

Utrop: 375 kr

Armbandsur, Certina, 37mm, boett nr EOL 115929968, datum, plastglas (små repor), ograverad, quartz (batteribyte krävs), 18K med läderarmband ej orginal

1 800 kr

Utrop: 1 700 kr

Parti guld med pärla och 7 små diamanter graverad/defekt 18K 5,4g

Utrop: 1 400 kr

Pärlcollier doserad med silver lås 835 brv 20,0g 53cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Herrur Tissot 18K Ø33mm safirglas, ograverad, datum, quartz (batteribyte krävs), boett nr H674330, läderarmband orginal i box

3 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Klockor Eterna

Herrur Eterna, Eterna-Matic Four Hands Kontiki, Ø40mm, safrisglas, datum, automatisk, i stål, certifikat från 2004, ref no 159241,1213, läderarmband, box sliten,

8 000 kr

Utrop: 9 600 kr