Halskedja doserad Bismarck 18K 30,5g 45,5cm
Utrop: 7 600 kr
Ring 18K tvåfärgad 2,3g Ø17, med små diamanter, något skev
Utrop: 600 kr
Ring 18K tvåfärgad 1,8g Ø17½, med liten diamant, något skev, repor
Utrop: 450 kr
Ring 18K vitguld 6,1g Ø16½, med små diamanter, med inneslutningar, sliten
Utrop: 1 600 kr
Halskedja doserad Bismarck 18K 24,4g 42,5cm
Utrop: 6 000 kr
Halskedja Pansar 18K 15,5g 52,5cm
Utrop: 3 900 kr
Ring 18K 1,3g Ø16½, med liten diamant
Utrop: 500 kr
Ring 18K vitguld 3,0g Ø15¾, med diamant 1xca0,75ct, graverad, enligt gravyr W SI
Utrop: 11 200 kr
Hänge 18K 0,4g, delfin
Utrop: 150 kr
Halskedja 18K 5,4g 45cm
Utrop: 1 500 kr
Parti guld 18K 30,0g, med stenar, graverat, defekt, bucklor, nagg, missfärgning, skevt
Halskedja Pansar 18K 1,1g 36cm
Utrop: 275 kr
Hänge 18K 0,4g, boll
Hänge 18K tvåfärgad 0,5g, hjärta med sten
Armband Pansar 18K 2,7g, med platta, sliten
Utrop: 700 kr
Halskedja Venezia 9K 1,5g 38cm, skevt
Utrop: 200 kr
Parti guld 18K 57,7g, med stenar, graverat, defekt, guldbitar, skevt, missfärgninar
Utrop: 14 200 kr
Halskedja Pansar 18K 7,6g 60cm
Utrop: 2 000 kr
Hänge 18K 1,1g, uggla
Utrop: 425 kr
Collier 23K 30,4g, defekt vid lås
Utrop: 9 600 kr
Tisdag 22 dec 2015