501 - 520 av 981
1...252627...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2015

Klubbad för

Klackring 18K 7,8g, graverad

Utrop: 2 000 kr

Örhängen 1 par 18K vitguld 1,8g, olika stoppers

375 kr

Utrop: 450 kr

Parti guld 18K 1,4g, udda, skevt

Utrop: 375 kr

Örhänge 1st udda 14K 3,4g, med pärlor och sten, defekt

Utrop: 600 kr

Halskedja S925 2,5g 46cm & 42,5cm, Georg Jensen

225 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen 1 par S925 2,5g, Georg Jensen

1 200 kr

Utrop: 250 kr

Brosch S925 10,1g, Georg Jensen, Daisy

850 kr

Utrop: 375 kr

Hänge S925 2,4g, små nagg i emalj

375 kr

Utrop: 250 kr

Ring S925 4,6g Ø17, nagg i emalj

425 kr

Utrop: 375 kr

Ring S925 9,0g, Alton, repor

325 kr

Utrop: 225 kr

Hänge S925 18,0g, Alton, repor, missfärgning

Utrop: 425 kr

Ring 18K 2,7g Ø16½, med sten och diamanter 2xca0,16ct, äldre slipning med inneslutningar

2 500 kr

Utrop: 1 100 kr

Slipshållare 18K 7,2g, med gul metall ca 5,0g guld bruttovikt

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Lås 18K 3,7g, Ole Lyngaard

2 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 2,7g Ø16¾, med sten och små diamanter

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Örhängen 1 par 18K 0,6g, med stenar

200 kr

Utrop: 200 kr

Hänge 18K tvåfärgat 0,8g, med små diamanter

Utrop: 300 kr

Parti guld 18K 4,5g, med diamanter och sten, skev, defekt

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K vitguld 2,1g Ø18¾, med liten diamant, något skev

Utrop: 550 kr

Ring 18K vitguld 3,1g Ø18, med små diamanter, något skev

Utrop: 800 kr