Halskedja Ärtlänk 14K 22,3g 81cm, små lagningar
Utrop: 4 200 kr
Halskedja doserad Bismarck 18K 31,1g 45,5cm
Utrop: 7 600 kr
Armband Bismarck 18K 18,0g 20cm, små bucklor
Utrop: 4 500 kr
Örhängen 1 par 21K/14K 7,4g, med myntliknande föremål, defekt
Utrop: 1 800 kr
Parti guld 18K 27,1g, med pärla, defekt, skevt, missfärgnignar
Utrop: 6 600 kr
Myntliknande föremål 21K 7,9g
Utrop: 2 300 kr
Myntliknande föremål 21K 7,1g
Utrop: 2 100 kr
Myntliknande föremål 21K 7,2g
Ring 21K 6,3g Ø20¼, med stenar
Parti guld 21K 39,6g, skevt, bucklor, små skador
Utrop: 11 000 kr
Hänge 14K 2,9g, med stenar, kors
Utrop: 550 kr
Halskedja Singapore 21K 3,7g, defekt
Utrop: 1 100 kr
Halskedja Venezia 18K 1,3g, defekt
Utrop: 350 kr
Halskedja 21K 9,1g 47,5cm
Utrop: 2 700 kr
Armband 22K 8,9g, små skador
Utrop: 2 800 kr
Hänge 21K 1,6g, graverat, litet nagg på baksidan
Utrop: 450 kr
Tisdag 22 dec 2015