441 - 460 av 981
1...222324...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2015

Klubbad för

Damur Valmon Geneve 18K, manuell, skev, repor på glas och länk, 17 Rubis, graverad, br.v. 11,4g

Halskedja Ärtlänk 18K 18,4g, små skador

Utrop: 4 600 kr

Klackring 14K 9,4g Ø15¾, små repor

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K vitguld 4,2g Ø16¾, med diamanter 2xca0,08ct 1xca0,09ct

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Hänge 18K 2,6g, små repor på baksida

Utrop: 700 kr

Manschettknappar 1 par 18K vitguld 12,0g, med diamanter 2xca0,04ct

2 600 kr

Utrop: 3 200 kr

Hänge 18K 0,8g

Utrop: 300 kr

Hänge 18K 0,9g, små bucklor

250 kr

Utrop: 225 kr

Hänge 18K 0,5g, spindel

150 kr

Utrop: 200 kr

Hänge 18K 0,8g

Utrop: 300 kr

Parti guld 18K 1,0g, små bucklor

200 kr

Utrop: 250 kr

Hänge 18K 0,6g, fyrklöver, små repor på baksida

Utrop: 150 kr

Armband Bismarck 18K 29,4g 19,5cm

6 000 kr

Utrop: 7 200 kr

Ring 18K vitguld 1,0g Ø15¾, med stenar, litet nagg

400 kr

Utrop: 250 kr

Hänge 18K tvåfärgat 1,0g, hjärta med små diamanter

300 kr

Utrop: 375 kr

Halskedja Venezia 18K 1,4g, defekt

Utrop: 375 kr

Armband Bismarck 18K 7,3g 20cm, med integrerat hänge hjärta med sten

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K 1,4g, med stenar, graverad, något skev

Utrop: 375 kr

Örhängen 1 par 18K trefärgade 3,6g

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Hänge 18K 9,1g, myntliknande föremål, något skev

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr