Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2015
Klubbad för
Parti guld 18K 58,6g, med stenar och diamanter, defekt, saknar stenar, bucklor, graverat, skevt, skador, udda
Parti guld 18K 4,0g, med sten, bucklor, missfärgning, skevt, repor