Klackring 18K 6,6g, med sten, något skev
Utrop: 1 700 kr
Halskedja 18K 3,7g 45cm
Utrop: 1 000 kr
Ring 18K tvåfärgad 7,8g, med stenar, skev
Utrop: 2 000 kr
Ring 18K vitguld 5,2g, nagg och repor
Utrop: 1 400 kr
Ring 18K 6,2g, graverad, sliten
Utrop: 1 600 kr
Ring 18K 3,9g, med stenar, skev
Parti guld 18K 7,9g, skadat, graverat
Parti guld 18K 32,6g, med diamanter, defekt, graverat, missfärgningar, repor, skevt
Utrop: 8 000 kr
Ring 14K tvåfärgad 10,7g, med små diamanter, skev
Utrop: 2 100 kr
Klackring 18K tvåfärgad 6,9g, med små stenar, skev, sliten
Herrur Nic & Mel, quartz, stål, med läderarmband, med små repor
Utrop: 250 kr
Halskedja Ankar 18K vitguld 1,8g, skador
Utrop: 450 kr
Parti guld 18K 3,6g, skador, bucklor
Utrop: 900 kr
Hänge 14K 0,6g, fyrklöver, skev
Utrop: 100 kr
Ring 18K 2,8g, med stenar, skev, saknar sten
Utrop: 700 kr
Parti guld 21K 1,2g, defekt, guldbitar
Utrop: 350 kr
Parti guld 18K 4,4g, med stenar, skevt
Utrop: 1 100 kr
Ring 14K 2,8g, med sten, skev, missfärgningar
Utrop: 550 kr
Ring 18K 1,6g, med sten, defekt, sliten
Utrop: 400 kr
Armband 14K 3,8g, med graverad platta, sliten
Utrop: 750 kr
Tisdag 22 dec 2015