361 - 380 av 981
1...181920...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2015

Klubbad för

Myntliknande föremål 18K 1,8g, ögla lagad ej guld

450 kr

Utrop: 450 kr

Parti guld 18K 10,4g, skevt

Utrop: 2 500 kr

Hänge S925 5,9g

Utrop: 150 kr

Halskedja Pansar S925 5,4g 51,5cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja S925 12,9g 41,5cm

Utrop: 200 kr

Halskedja Pansar S925 16,3g 43cm

450 kr

Utrop: 250 kr

Halskedja Pansar S925 9,2g 45cm

175 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver S925 251,2g, med stenar, defekt, skevt, repigt, slitet, nagg, udda, graverat, missfärgningar

850 kr

Utrop: 900 kr

Halskedja 18K 2,3g 39,5cm, integrerat hänge med små diamanter, kedja något skev

Utrop: 600 kr

Halskedja 18K 4,1g 37,5cm, integrerat hänge blomma med stenar, något skev kedja

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Halskedja 18K 2,3g, integrerat hänge med små diamanter

550 kr

Utrop: 600 kr

Halskedja 18K 2,3g, integrerat hänge med små diamanter, något skev kedja

475 kr

Utrop: 600 kr

Örhängen 1 par 18K tvåfärgade 0,9g

400 kr

Utrop: 275 kr

Örhängen 1 par creoler 18K 5,3g, defekta

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Armband X-länk 18K 21,1g, defekt, med graverade berlocker

Utrop: 5 200 kr

Halskedja Pansar 18K 5,0g 40cm

Hänge 18K tvåfärgat 1,1g, med liten diamant

Parti guld 18K 9,5g, med stenar, skev, slitna och lösa stenar, graverat

Halskedja Figaro 18K tvåfärgat 20,2g 45cm

Utrop: 5 300 kr

Hänge 14K 6,8g, krucifix, små repor

Utrop: 1 700 kr