321 - 340 av 981
1...161718...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2015

Klubbad för

Örhängen 1 par creoler 18K 7,1g, små nagg

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K 35,6g, graverat, defekt

Utrop: 8 800 kr

Halskedja Cordell 18K 19,7g 50cm

4 000 kr

Utrop: 3 800 kr

Halskedja Ankar 14K 85,3g 61cm

13 800 kr

Utrop: 15 800 kr

Hänge 14K 1,1g, kors, små bucklor

Utrop: 225 kr

Hänge 18K 1,1g, med pärla

Utrop: 350 kr

Hänge 18K 0,5g, med sten

125 kr

Utrop: 150 kr

Örhängen 1 par creoler 18K 1,7g

Utrop: 600 kr

Armband Bismarck 18K 5,4g 19cm

Utrop: 1 400 kr

Parti guld 18K 12,4g, graverat, skevt, udda, saknar stopper, slitet

Utrop: 3 000 kr

Hänge 18K tvåfärgat 2,3g, hjärta, med små diamanter, saknar diamanter

Utrop: 600 kr

Örhängen 1 par 18K tvåfärgat 1,4g, hjärtan, med små diamanter

425 kr

Utrop: 550 kr

Örhängen 1 par 18K 0,5g, 1 stopper ej guld

150 kr

Utrop: 125 kr

Hänge 18K 0,8g

Utrop: 300 kr

Hänge 18K 0,4g

Utrop: 150 kr

Hänge 18K 0,4g

Utrop: 150 kr

Hänge 18K 1,1g

Utrop: 425 kr

Örhängen 1 par 8K 0,5g, liten missfärgning

75 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld 18K 7,9g, buckligt, defekt, graverat, saknar stenar

Utrop: 2 000 kr

Parti guld 18K 7,3g, graverat

Utrop: 1 800 kr