Örhängen 1 par creoler 18K 7,1g, små nagg
Utrop: 1 800 kr
Parti guld 18K 35,6g, graverat, defekt
Utrop: 8 800 kr
Halskedja Cordell 18K 19,7g 50cm
Utrop: 3 800 kr
Halskedja Ankar 14K 85,3g 61cm
Utrop: 15 800 kr
Hänge 14K 1,1g, kors, små bucklor
Utrop: 225 kr
Hänge 18K 1,1g, med pärla
Utrop: 350 kr
Hänge 18K 0,5g, med sten
Utrop: 150 kr
Örhängen 1 par creoler 18K 1,7g
Utrop: 600 kr
Armband Bismarck 18K 5,4g 19cm
Utrop: 1 400 kr
Parti guld 18K 12,4g, graverat, skevt, udda, saknar stopper, slitet
Utrop: 3 000 kr
Hänge 18K tvåfärgat 2,3g, hjärta, med små diamanter, saknar diamanter
Örhängen 1 par 18K tvåfärgat 1,4g, hjärtan, med små diamanter
Utrop: 550 kr
Örhängen 1 par 18K 0,5g, 1 stopper ej guld
Utrop: 125 kr
Hänge 18K 0,8g
Utrop: 300 kr
Hänge 18K 0,4g
Hänge 18K 1,1g
Utrop: 425 kr
Örhängen 1 par 8K 0,5g, liten missfärgning
Utrop: 75 kr
Parti guld 18K 7,9g, buckligt, defekt, graverat, saknar stenar
Utrop: 2 000 kr
Parti guld 18K 7,3g, graverat
Tisdag 22 dec 2015