481 - 500 av 1 193
1...242526...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2015

Klubbad för

Hänge 18K 0,4g, telefonlur

125 kr

Utrop: 150 kr

Hänge 18K 0,4g, något skev

Utrop: 125 kr

Hänge 18K 0,7g, hjärta, bucklor

Utrop: 200 kr

Parti guld 18K 8,6, med diamanter, skevt, saknar diamanter

Utrop: 2 200 kr

Guldtacka 24K 5g, repig

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K 1,2g, med sten, skev

Utrop: 300 kr

Hänge 18K 5,1g, med sten

Utrop: 1 600 kr

Halskedja X-länk 18K 9,2g 48,5cm

Utrop: 2 400 kr

Hänge 18K 1,7g, hjärtan

500 kr

Utrop: 600 kr

Hänge 18K 0,9g, med sten

250 kr

Utrop: 300 kr

Halskedja Venezia 18K 3,7g 45cm

Utrop: 1 100 kr

CERTINA Damur 14K, X-länk och boett 14K, skadad urtavla, repig bakboett, 0809492, 470779

Utrop: 2 100 kr

Halskedja Figaro 14K 3,7g 44,5cm

Utrop: 750 kr

Halskedja Cordell 18K 2,1g 45,5cm

475 kr

Utrop: 600 kr

Örhängen 1 par 18K 2,6g, utan stoppers

Utrop: 700 kr

Halskedja Pansar 18K 2,6g 43cm

Utrop: 700 kr

Hänge 18K 0,8g, hjärta, med sten, några mindre bucklor på baksida, repor

Utrop: 225 kr

Hänge 18K 3,8g 0,4g, hjärta, bucklor

Utrop: 100 kr

Halskedja Pansar 18K 2,3g 40,5cm

Utrop: 600 kr

Hänge 18K 0,2g, kors, något sliten

Utrop: 75 kr