461 - 480 av 1 193
1...232425...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2015

Klubbad för

Ring 18K 3,5g, med sten, skev

Utrop: 900 kr

Örhängen 1 par creoler 18K 1,9g, någon liten buckla på baksidan

Utrop: 700 kr

Hännge/Brosch Camé 14K 14,5g Höjd: 5cm

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 5,6g Ø17¼, med små diamanter, saknar diamanter, bucklor, sliten

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18K 5,2g, skevt, repor, graverat

Utrop: 1 400 kr

Armband 14K 18,3g 21,5cm, slitet, skador

Utrop: 3 600 kr

Halskedja Figaro 18K 14,6g 61cm

Utrop: 3 700 kr

Hänge 18K 1,6g, bokstav N, repor

350 kr

Utrop: 425 kr

Ring 18K 2,9g Ø17¾, med sten, repig, sliten

Utrop: 750 kr

Ring 21K 3,5g Ø17½, repig

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 6g Ø, med stor sten, något lös sten, skev, repor

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Ring 23K 4,2g, graverad, skev

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18K 3,5g, med pärla och sten, skevt

Utrop: 900 kr

Ring 20K ihopsatt av två st ringar, gravyr ena 20K andra 23K, graverad, sliten

Utrop: 1 500 kr

Ring 20K 4,7, graverad

Utrop: 1 500 kr

Halskedja Pansar 18K 1,4g 39,5cm

Utrop: 375 kr

Halskedja Pansar 18K 2g 41,5cm

Utrop: 550 kr

Halskedja Pansar 18K 1,2g 39cm

Utrop: 300 kr

Halskedja Singapore 18K 1g 38cm

325 kr

Utrop: 275 kr

Hänge 18K 0,7g, kors, repig

Utrop: 200 kr