Ring 18K 3,5g, med sten, skev
Utrop: 900 kr
Örhängen 1 par creoler 18K 1,9g, någon liten buckla på baksidan
Utrop: 700 kr
Hännge/Brosch Camé 14K 14,5g Höjd: 5cm
Utrop: 1 500 kr
Ring 18K 5,6g Ø17¼, med små diamanter, saknar diamanter, bucklor, sliten
Parti guld 18K 5,2g, skevt, repor, graverat
Utrop: 1 400 kr
Armband 14K 18,3g 21,5cm, slitet, skador
Utrop: 3 600 kr
Halskedja Figaro 18K 14,6g 61cm
Utrop: 3 700 kr
Hänge 18K 1,6g, bokstav N, repor
Utrop: 425 kr
Ring 18K 2,9g Ø17¾, med sten, repig, sliten
Utrop: 750 kr
Ring 21K 3,5g Ø17½, repig
Utrop: 1 100 kr
Ring 18K 6g Ø, med stor sten, något lös sten, skev, repor
Ring 23K 4,2g, graverad, skev
Parti guld 18K 3,5g, med pärla och sten, skevt
Ring 20K ihopsatt av två st ringar, gravyr ena 20K andra 23K, graverad, sliten
Ring 20K 4,7, graverad
Halskedja Pansar 18K 1,4g 39,5cm
Utrop: 375 kr
Halskedja Pansar 18K 2g 41,5cm
Utrop: 550 kr
Halskedja Pansar 18K 1,2g 39cm
Utrop: 300 kr
Halskedja Singapore 18K 1g 38cm
Utrop: 275 kr
Hänge 18K 0,7g, kors, repig
Utrop: 200 kr
Tisdag 24 nov 2015