501 - 520 av 1 193
1...252627...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2015

Klubbad för

Parti guld 14K 8,2g, med stenar, en lös sten, skevt

Utrop: 1 700 kr

Parti guld 18K 9,3g, skevt, repigt

Utrop: 2 400 kr

Hänge 14K 0,4g, hjärta

Utrop: 100 kr

Örhängen 1 par creoler 14K 2,4g, defekta

Utrop: 500 kr

Brosch 14K 4,6g, med sten, repor på sten

Armring 14K 14,4g med sten, repor på sten

Halskedja doserad Bismarck 18K 7,9g 42,5cm

Utrop: 2 100 kr

Hänge 9K 2,4g, kors

325 kr

Utrop: 300 kr

Klackring 14K 21,3g, med stor sten, repor på sten, repig

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Ring kedja 18K 0,8g Ø19, fjäril, med stenar

Utrop: 250 kr

Hänge 18K 8,5g, med stenar, saknar 1 sten

Utrop: 2 200 kr

Halskedja 18K trefärgad 8,8g 50cm

Utrop: 2 300 kr

Armband 23K 3,7g, med intregrerad berlock hjärta, defekt, bucklor

Utrop: 1 200 kr

Örhängen 1 par 18K 12,4g, med stenar, sten repig, bucklor, missfärgningar

Utrop: 1 600 kr

Örhängen 18K 2g, med små diamanter och sten, saknar stoppers

450 kr

Utrop: 550 kr

Ring 18K 1,8g Ø17, med sten, små nagg

Utrop: 500 kr

Halskedja Singapore 18K 3,5g, defekt

Utrop: 900 kr

Örhängen 1 par 18K 0,8g, med stenar

200 kr

Utrop: 250 kr

Halskedja Ankar 18K 2,2g 43cm, skev låsdetalj

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 4,1g, defekt, skevt, bucklor, repor, graverat

Utrop: 1 100 kr