561 - 580 av 825
1...282930...42 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 november 2015

Klubbad för

Armring Bud to Rose öppningsbar, små repor

50 kr

Utrop: 50 kr

Brosch, okänd metall med blom-motiv

75 kr

Utrop: 50 kr

Collier 18K 69,1g 44,5cm defekt vid låset

Utrop: 18 000 kr

Parti guld 18K med stenar, defekt 166,1g

Utrop: 44 000 kr

Halskedja Silver 925 216,2g 50cm, låsögla saknas

Utrop: 1 400 kr

Servettring Silver 925 23,6g

175 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver S830 graverat 16,6g

200 kr

Utrop: 75 kr

Sieko Velatura, Herrur referensnr:7T62-0KN serienr:062195, stål med stållänk 18cm, quartz(går ej), safirglas, viklås, kronograf, repor på länk

Utrop: 2 400 kr

Parti guld 18K graverat 1,6g

Utrop: 425 kr

Halskedja 18K 270g 69cm, små nagg på länk, lås defekt

59 000 kr

Utrop: 70 000 kr

Parti guld 18K skadat lås 6g

Utrop: 1 600 kr

Halskedja Pansar 18K 3g 37,5cm

Utrop: 850 kr

Hänge Väduren 18K 0,6g

Utrop: 150 kr

Parti guld 23K graverat 7,9g

Utrop: 2 700 kr

Parti guld 18K defekt, med sten 2,5g

Utrop: 700 kr

Parti guld 18K graverat 5,1g

Utrop: 1 400 kr

Halskedja 18K tvåfärgad 11,9g 51cm

Utrop: 3 300 kr

Halskedja 22K 17,2g 60cm

Utrop: 5 500 kr

Halskedja Pansar 16g 50cm

Utrop: 4 400 kr

Parti guld 14K defekt 14,1g

Utrop: 2 900 kr